Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Open Seed 3


cheton

Recommended Posts

Kolejny os'ik.Co dokladnie mam do oddania dam znac pozniej.Miedzy innymi powinny byc 3x Jack Herer fem f2 od Oriona i Sensi Star rowniez f2 od Oriona.Moze cos na outdoor fem tez dojdzie, jakies regularki...zobaczymy co tam jeszcze zostalo Na razie jestem :zjarany: , co i jak bede wiedzial wieczorem.Temat zakladam juz teraz, aby ewentualni chetni mogli sie juz wpisywac.Ile osob otrzyma pestki napisze na koniec, zalezy jaka bedzie pula i ilu chetnych.Zasady takie jak w poprzednich open seedach:
"Warunek wziecia udzialu jest jeden, dostajesz nasiona-robisz fotorelacje.Jezeli z roznych powodow nie zobacze zdjec roslin, usuwam Twoje konto i kazde nastepne, ktore zalozysz(jesli sie zorientuje).Biorac udzial w opeen seedzie akceptujesz ten warunek.Od razu napisze, ze osoby zarejestrowane niedawno nie maja szans otrzymac nasion, nie oddam ich byle komu. Staz na forum minimum pol roku.Jesli chodzi o wysylke, to wszystko na moj koszt"
Ogloszenie wynikow powiedzmy w przyszly piatek.Osoby biarace udzial w poprzednich OS'ach, ktore zrobily fotorelacje z uprawy nasion ode mnie maja duzo wieksze szanse na otrzymanie tych pestek.Jesli macie jakies pytania, to walcie tu, bo nie lubie jak mam zapchana skrzynke byle bzdurami

chwastu dorzuca do puli od siebie 5 nasion feminizowanych Nev. Haze od FS.On wybierze osobe(lub osoby), ktora dostanie pestki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Sory Panowie, ale sie zajebalem w akcji na kilka dni :zjarany: Pestek od kolezki nie bralem, bo mial jakies regi CenzurA wie z czym tak na dobra sprawe pokrzyzowane.
Ode mnie:
3 x Jack Herer feminised
1 x Sensi Star feminised
5 x Easy Sativa x Shaman feminised
3 x Arne's Deep Passion regular
no i moge dorzucic jakies outmixy, jak ktos chce.Teraz prosze wszystkich o edytowanie postow.Dopiszcie jakie konkretnie byscie wzieli nasiona i co z nimi zrobicie.Czy walicie teraz te indoorowe do boxow, a moze ktos chce outowe pechy do boxa teraz wlanac, jak ktos mam zamiar dopiero na wiosne wysiac pestki na out to tez niech napisze.Do piatku tego niech wszyscy sie okresla dokladnie i wylaniam pare osob.Sorka jeszcze raz za czekanie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+