Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

#2 sqnerq OS - GWS x DR AF

Recommended Posts

A więc, kolejny OS. Do wygrania GWS x DR AF x 5 sztuk a jak ktos bedzie na tyle przekonujacy to dostanie miły bonus.

Warunki:

6msc forum

1 przeprowadzona fotorelacja

przeprowadzenie fotorelacji z nasion

jakas repa na forum coby niebylo ze ktos jest taki i taki

sionka sa od ziomka z tutejszego forum i wczesniejszego OS'a.

Najlepsze warunki to niezupelnie pcbox lecz jakis 125W CFL/HPS, dodatkowe punkty bylyby jakby ktos chcial zrobic seedrun'a czyli z tych pech zrobic kolejne pokolenie. A więc co? Do dzieła!

P.S. cheton w tym OS'ie ma znaczna władze bo właśnie zależy na fotorelacji wiec jak ktos sie nie wywiaze to BAN!

Czas konkursu - tydzień od 12lipca.

Zgode na OS wyraził Vito

Witam Cie Bylbym bardzo wdzieczny gdybym dostal te af bo pare dni temu ukradli prawie wszyskie moje malenstwa i to wiekszosc femi :( Zaopiekuje sie nimi dobrze w szklarni a jak wyjdzie jakis meski to moge zrobic pesteczki na jakiejs ladnej damce a pozniej poscic je w obrót na forum . pozdrawiam Blesss :)

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałem paczke ładnie pięknie wszystko jest ok tongue.png Dostałem 30 sionek gratis. I tu moje pytanie jaka to odmiana.
W ciągu 10 dni zwolni się box i zaczne fotorelke (przedłużyło się niewiem czemu )

jak coś mam fotki na usprawiedliwienie

Edytuj a nie pisz dwa posty pod soba

to esbe OP mix, mix odmian esbe(ed x dg, afghan x erdpurt) z op mixem, nasion sypnalem co mialem w 1 pudeleczku... moga slabo kielkowac ale jak juz pojda to wigor maja i szybko sie okreslaja... polecam precrush + woda utleniona... smile.png to czekamy na fotorelke;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+