Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

AUTO FEMI W POLOWIE LIPCA

Recommended Posts

Witam mam taki problem bo wyszły mi właśnie z ziemi 3 auto AK470 i według opisu powinny być gotowe do końca września ale zamuliłem troche i dowiedzialem sie że nie tyczy się to OUT;u takze wychodzi ze będą gotowe w połowie pażdziernika ... i tu moje pytanie czy nie ejst już wtedy za zimno ,dadzą rade dojrzeć ?? pozdro

Guest Piper

moj automat ma juz prawie 3 miechy a jeszcze mu ze 3 tyg brakuje wiec roznie to jest z outem i odmianami

w zeszlym roku byla piekna ciepla, sloneczna jesien, a prezede wszytskim sucha.. . jesli w tym roku pogoda dopisze to rosliny beda na dworze do konca pazdziernika niektorych rolnikow . tak wiec nie masz co sie obawiac ze na przelomie wrzesnia i pazdziernika.... dojda ze wszytsimi innymi odmianami :)

moj automat ma juz 72 dni, ale mysle ze jeszcze tydzien, albbo dwa bedzie jeszcze dojzewal... :)

Guest Piper

Piper co to za AFki co 3 miechy dochodzą? gdzie kupiłeś, dostałeś?

wm x dr z konkursu kto 1 ten lepszy

piper to z konkursu to wm x dr x ls x dr tylko takie podsylalem tam ale nazwa za dluga mi sie nie chcialo, myslalem ze sie kapna ludzie ;) pokaz jak wygląda...

co do tematu to powiem ze jak szybko dochodza afy to zalezy od genow i pogody, na oucie takie cona inie dochodza w 60 dni moga dojsc w super sloneczna pogode w 2 i pol miecha, jak i trzy i pol w gowniana pogode. Zacieniona czy nasłonecznuiona miejscowka tez jakis wplyw ma na slonecznej rosna szybciej...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+