Skocz do zawartości
thc-thc

grower

AUTO FEMI W POLOWIE LIPCA


fiszer

Recommended Posts

Witam mam taki problem bo wyszły mi właśnie z ziemi 3 auto AK470 i według opisu powinny być gotowe do końca września ale zamuliłem troche i dowiedzialem sie że nie tyczy się to OUT;u takze wychodzi ze będą gotowe w połowie pażdziernika ... i tu moje pytanie czy nie ejst już wtedy za zimno ,dadzą rade dojrzeć ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w zeszlym roku byla piekna ciepla, sloneczna jesien, a prezede wszytskim sucha.. . jesli w tym roku pogoda dopisze to rosliny beda na dworze do konca pazdziernika niektorych rolnikow . tak wiec nie masz co sie obawiac ze na przelomie wrzesnia i pazdziernika.... dojda ze wszytsimi innymi odmianami :)

moj automat ma juz 72 dni, ale mysle ze jeszcze tydzien, albbo dwa bedzie jeszcze dojzewal... :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

piper to z konkursu to wm x dr x ls x dr tylko takie podsylalem tam ale nazwa za dluga mi sie nie chcialo, myslalem ze sie kapna ludzie ;) pokaz jak wygląda...

co do tematu to powiem ze jak szybko dochodza afy to zalezy od genow i pogody, na oucie takie cona inie dochodza w 60 dni moga dojsc w super sloneczna pogode w 2 i pol miecha, jak i trzy i pol w gowniana pogode. Zacieniona czy nasłonecznuiona miejscowka tez jakis wplyw ma na slonecznej rosna szybciej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+