Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dymek na pokaz czy z celem?


Recommended Posts

Coraz głośniejsza dyskusja wokół zalegalizowania marihuany, kolejne marsze wolnej konopii i kolejne publiczne osoby przyznające się palenia trawy, wreszcie ostatnie zatrzymanie za posiadanie narkotyku znanej wokalistki - to wszystko sprawia, że temat przestaje być tabu. Z jednej strony dobrze, bo jest wymiana argumentów i przy okazji uświadamianie. Z drugiej strony - jest wątpliwość, czy dzieci i młodzież, patrząc na to, słuchają? Czy po prostu biorą przykład?

http://www.tvn24.pl/...lem,260088.html

Źródło: tvn24

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, na alkohol nikt nie mówi narkotyk mimo że narkotykiem w sensie biochemicznym jest jak najbardziej. Ale myśle że tak naprawde nikt nie pali z celem, znaczy cel jest jeden ujebać się, ewentualnie drugi w przypadku muzyków, artystów, odkrywców i ludzi chcących myśleć kreatywniej. I właśnie jako używkę dla takich ludzi powinno się to "reklamować"

Link to comment
Share on other sites

Jabolak masa ludzi chce się tylko ujebać zarówno alko jak i mj... tacy ludze zawsze będą... masz racje że mj powinno się przedstawiać jako używkę poprawiającą nastrój, poszerzającą percepcję i kreatywność... można napić się wina czy piwa oraz zapalić skręta z mj..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+