Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Alkohol kontra marihuana. Dlaczego jedno jest legalne, drugie nie?


Gość Shaman

Recommended Posts

Alkohol kontra marihuana. Dlaczego jedno jest legalne, drugie nie?

Prowadząca program "Czarno na Białym" i szef serwisów informacyjnych w telewizji TTV. Wcześniej kierowała redakcją informacyjną w TVN Warszawa. Współtworzyła również materiały reporterskie w TVN24 oraz była gospodynią "Prosto z Polski" w TVN24 i "Faktów" TVN. Z "Faktami" współpracowała od początku emisji programu, czyli od 1997 roku.

Film: http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/alkohol-kontra-marihuana-dlaczego-jedno-jest-legalne-drugie-nie,260087.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Mówią że marihuana powoduje choroby psychiczne, po czym jako przyklad pokazują gościa który w wieku 13 lat zaczął palić, a później ładował w siebie cała tablice mendelejewa... gdzie tu sens?

Rozwaliła mnie ta tablica mendelejewa :zbakany: Masz racje jak ktoś nad sobą nie panuje nie powinien palić ani pić. Jestem oczywiście za legalizacją ale z drugiej strony jak ktos kto ma skłonności do "ładowania w siebie tablicy mendelejewa" zacznie palic potem powie: "ja chce cos jeszcze bo to juz mi sie znudziło" to nie będzie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+