Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Zaczaj się w trawie i zostań dziennikarzem


Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Od pewnego czasu spędzam wolne wieczory nad tworzeniem portalu informacyjnego skupionego wokół marihuany. Krótko rzecz mówiąc taki tvn24 dla palaczy i ludzi powiązanychi w jakiś sposób z konopiami. Do tej pory zajmowałem się kwestiami technicznymi tak aby wszystko działało tak jak należy, no i wydaje mi się, że w końcu się udało.

Teraz moment najtrudniejszy bo czas na start serwisu i nieprzerwany napływ zielonych informacji Aby portal spełniał swoją rolę i dostarczał jak najświeższych informacji z całego świata poszukuję osób, które chciałyby się przyłączyć do projektu.

Dlatego jeśli jesteś pasjonatem konopi i umiesz fajnie pisać, to zapraszam serdecznie do współpracy.

Portal posiada kilka działów, a najważniejszy z nich to newsy z Polski i ze świata. Jeśli lubisz czytać i wynajdywać wszelkiego rodzaju ciekawostki i nowości to nadasz się idealnie do redakcji tego działu.

Kolejny dział to "Muzyka". Tutaj będą pojawiać się wszelkiego typu informacje na temat muzyki bezpośrednio lub pośrednio związanej z konopiami, wszelkie nowości muzyczne lub piosenki "propaganjowe".

Do tego pojawi się jeszcze dział "Film/Video" gdzie pojawią się informacje podobne do powyższych z tym że odnośnie filmów kinowych i filmów youtube'owych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do redakcji któregoś z powyższych działów, pisz.

Dodatkowo na stronie pojawi się dział "Artykuły" gdzie każdy może dodać swój własny artykuł o tematyce konopnej lub pokrewnej. Jeśli ktoś chce przekazać światu swój pogląd na pewne sprawy to jest to miejsce do tego idealne. Artykuł można wysłać na maila do redakcji lub poprzez zakładkę "Daj cynk" na stronie.

Jeśli ktoś chciałby w jakikolwiek inny sposób wesprzeć działania serwisu, jesteśmy otwarci na wszelkiego typu propozycje (grafika, programowanie, dzierganie na drutach)

Chciałbym aby portal tworzyli ludzie z pasją i odpowiednimi umiejętnościami, dlatego będę bardzo wdzięczny o maila od osób zainteresowanych, z krótką argumentacją dlaczego chcieliby współtworzyć portal oraz jakie doświadczenie/umiejętności posiadają.

Kontakt: redakcja[malpka]cnbs.pl

Adres: http://cnbs.pl

Bless!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+