Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Drzewka iglaste a ziemia ?


uera1

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie moze ktos z was sadzil MJ w ziemi gdzie rosna drzewka iglaste ? Znalazlem przekozacka miejscowke gdzie az mi szkoda tam nie posadzic, naslonecznienie caly dzien miejsce zdala od ludzi + bardzo ciezko mi sie tam dostac smile.png normalnie przecudne, ale jest wlasnie taki problem ze ponoc gdzie rosna iglaki ziemia jest zakwaszona . Mam wiec takie pytanie bo wyczytalem ze nawet jak sie wsypie w dolki ziemie kupcza to i tak sie po czasie zakwasi od ziemi iglakow niewiem ile w tym prawdy ale mam taki pomysl aby przez miesiac czasu sypac tam odkwaszacze takie jak wapno dolomity i nawozy azofoski i gnojowki dopieo potem wsypac ziemie kupcza z gnojowka podkreslam ze na miejscowce benda same automaty czyli mniej wiecej uprawa trwa jakies 2 do 3 miesiecy co o tym myslicie czy to przejdzie ?? niecche sie nameczyc z tym wszystkim a potem nawet niebedzie chcialo rosnac moze ktos juz sadzil w iglakach smile.png ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trull to jednak da rade zasadzic chyba :) no jak ja ziemie bende przygotowywal z 3 tygodnie bedzie nawozona i nawapniana moze bedzie dalo rade ale czy jestes pewwny ze na tym zdjeciu te rosliny niesa w donicach ??

trull to jednak da rade zasadzic chyba :) no jak ja ziemie bende przygotowywal z 3 tygodnie bedzie nawozona i nawapniana moze bedzie dalo rade ale czy jestes pewwny ze na tym zdjeciu te rosliny niesa w donicach ?? A coo do iglakow to sa mlode wlasnie idealne maja z 1.5 metra ze 3 bym wycia zeby slonce swiecilo non stop :) prosze sie dalej wypowiadac na ten temat w szczegolnosci ci ktorzy juz sadzili w iglakach :)

MODTEAM: nie pisz posta pod postem, uzywaj opcji EDYTUJ!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+