Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

BioVega - Bio Canna, dawkowanie


Andżej

Recommended Posts

Czy ktoś z Was stosował kiedyś nawozy BioCanny? Ogólnie z tych nawozów, jakiej firmy są najlepsze? Chciałem sobie zamówić juz cały zestaw na wegetację i kwitnienie + coś ekstra jakis booster czy cuś, ale będzie to moja pierwsza uprawa outdoor af i nie wiem co będzie najlepsze. Do wydania mam ok. 300złotych. Powiedzcie mi na nawozach jakiej firmy szło wam najlepiej, i jakich konkretnie z danej firmy?
Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najlepiej na oucie wyszło mi na suszonym oborniku bydlęcym. Serio.

nawozy w płynie jest sens podawać jak jest naprawde suchy okres. Bo jak spadnie deszcz to nawozy i tak zostaną wymyte. W naszym pieknym kraju w czerwcy i lipcu pada średnio 2 razy dziennie, lub 2 dni non stop. także na weg moim zdaniem nie ma sensu.

Jak dasz jakiś nawóz w granulacie czy innej postaci stałej (obornik), to deszcz go nie będzie wymywał, tylko rozpuszczał, a ten dostanie się do korzeni.

Oczywiście każdy dobry nawóz jest dobry. Tylko ten deszcz.... zastanów się czy warto ładować kase na nawozy, które sprawdzą się tak samo lub gorzej niż nawozy za kilka PLN.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podobno łatwo, ale mi się nie udało;)

Ja przy przygotowywaniu ziemi sypałem ze 3-4 garście na dołek. później regularnie co jakieś 3 tygodnie, 1 dużej lub 2 małe garście na rośline. Ważne zeby dobrze podlać.

Nie mam pojęcia, czy mój obornik był jakiś jałowy, czy co, ale rośliny szły naprawde pięknie.

Ale nie róbmy OT, bo temat sie tyczy czego innego. A nasza gadka nic nie wnosi do tematy autora.

edit:

do andżej

Nie odbieraj moich postów jako stwierdzanie, że lanie dobrym nawozem to głupota. Bo nie o to mi chodzi.

Poprostu testowałem zarówno podlewanie dobrymi nawozami i sypanie gówna (dosłownie) i nie widziałem większych różnic. A jesli już to na plus dla kupy. a jak nie widać różnicy, to po co płacic góre kasy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+