Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Ziemia na polu kukurydzy ?


uera1

Recommended Posts

Witam mam pytanie moze ktos z was uprawial trawke na polu chodiz mi czy taka ziemia na polu sie nada dokladnie ota co sie uprawia kukurydze , zazwyczaj sadzone bylo w czarno-ziemi w takiej gdzie glownie rosna pokrzywy, zawsze sie sprawdzalo jednak teraz mam okazje zrobic uprawe na polu kukurydzy ziemia tam jest brazowa , jak myslicie czy MARY JANE na takiej ziemi bedzie sie dobrze rozwijala ?? podkreslam ze przynoszenie innej ziemi na ta miejscowke niewchodzi w gre, dajcie odpowiedz szczegolnie ci co moze taka akcje robili .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko co piszą wyżej jest prawdą, sam wszystko sprawdziłem. Słaba gleba to słabe rośliny. Lepiej się zastanowić, czy aby na pewno opłaca się wysadzać tam roślinki i później mieć niewiele palenia (do tego jeszcze to AF, więc spierdolić coś jest łatwiej, a później roślina ciężko się zbiera do kupy). Ziemia spod pokrzyw będzie dobra, możesz też kupić ziemię w sklepie. Niby nie chce się jej nosić na plecach, ale to później owocuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jezeli rok po roku sadzona jest tam kukurydza to ziemia wyssana jest z mikro i makro elementów.

Jak wysoka rośnie tam kukurydza?myślisz ze nie zasłoni Ci tych automatów?

Czy wiesz jakie jest tam ph?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+