Skocz do zawartości
thc-thc

grower

szybkie rozpoznanie płci przed outem


uciulanygiecik

Recommended Posts

siemka,

na forum jest tylko jeden temat o tym, dosyc stary, wiec zakladam nowy. moze ktos sie podzieli nowymi doswiadczeniami i wiedza ? ).

otóż rozchodzi sie o to że - zamierzam wrzucic do boxa ok 25 nasion reg. normalne odmianki, nie automaty. chce jak najszybciej rozpoznac plec i wyeliminowac menow. rodzi to kilka pytań :

- jak to zrobić? od razu 12/12? czy moze najpierw tydzien normalnie, potem 12/12 do pokazania plci i znowu na jakis tydzien 20/4 ?

- jakie donice dac zeby bylo ok? kubeczki 0,2 ? donice 1 litrowe ?

bylbym wdzieczny za odpowiedzi ludzi z doswiadczeniami w tym temacie

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedyś juz sie o to pytałem ale widze tutaj bardziej podzielone zdania co do opinii. Najabardziej kontrowersyjna jest ta ciemnia przed przełączeniem na szybkie flo(nie stosowałem). To że niektóre pokazują płeć nawet po miesiącu to jeszcze sie nie spotkałem zawsze wszystko było widać do 2 max 3 tyg flo(ale czasem dzieją sie takie rzeczy że to sie fizjologom nie śniło tongue.png ). Metoda przydatna moim zdaniem kosztem przetrzymania pod lampą mozna sobie pozwolic na wiecej lenistwa podczas opieki na dworze ;] bez starchu ze jakiś fagas pozapyla Twój harem
pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

1l to raczej za mało.

@LepiSie

Nie koniecznie je pohermi. Jeżeli chcielibyśmy uprawiać klony i nie mamy pestki fem to ze zwykłej pestki w taki oto sposób robimy matkę. Niektóre odmiany są bardziej podatne na hermienie inne mniej. Załóżmy, że masz 15 pestek trzymasz na wegu później przełączasz na flo żeby określić płeć, roślinka pokazuje płeć i wracasz do weg i wtedy jest kilka opcji:

1. Wszystkie roślinki się pohermią.

2. Niektóre roślinki się pohermią.

3, Żadna się nie pohermi.

To zależy od szczęścia i od odmiany.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+