Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

FoliakOUT


GanjaFarmeR

Recommended Posts

witam serdzecznie.Mam pewien szpetny plan.
A mianowicie chodzi o to,ze dzis w poszukiwaniu świeżych spotow natknolem sie na pewne znalezisko.Byly to rurki (niewiadomego zastosowania) i niektore mialy na gornej czesci laczniki z kolejnymi rurkami...
Przeszedłem obok tego obojętnie szukając miejsca dalej ale po chwili cos mi zaswitalo w głowie i wróciłem zobaczyć co to dokładnie jest
Postałem przy tym chwile i doszedlem do wniosku ze mozna cos z tego zrobic
okazało sie,ze skonsruowalem całkiem niezly jak dla mnie nawet zajebisty!szkielet do mini foliaczka :zmiazdzony:
oto fota:
204.jpg

wysokosci tej budowli nie znam,ale mysle ze to max 80cm a pow. siega okolo jednego metra kwadratowego,moze troszke wiecej.
Plan mam taki,ze wywoze to na odludzie daaaleko poza miasto w strony na ktorych zawsze uprawiam,owijam tą konstrukcje folia z rolki (taka jak do wijania palet towaru itp.) i przeznaczam to na wczesne sadzonki lub na automaty.
I teraz pytanie.
Znacie moze jakies rosliny ktore rozpoczynaja wegetacje bardzo wczesna wiosna i szybko produkuja mase zielona?
Chodzi mi o to,zeby z kazdej strony tego foliaczka zasiac jakąć roslinke ktora potecjalnie zakamufluje odbaskujaca we wszystkie kierunki folie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomysł z foliakiem bardzo dobry,tylko trzeba pamiętać o tym żeby zabezpieczyć przed ślimakami
Co do roślin, to ciężko znaleźć coś sensownego do tego typu zastosowań...Osobiście starałbym się ukryć to na spocie,ewentualnie "shade cloth" o dużej przepuszczalności promieni słonecznych może by nieco pomogło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites


zetnij te rurki bardziej. po co ci taka wysoka folia w zaleznosci od tego jak dlugo chcesz trzymac- ja mialem 25 cm na 3 tyg starczylo (doniczka byla wkopana w ziemie dodatkowo).


po co ciąć? nie lepiej wbić to w ziemię głębiej? będzie to dużo bardziej stabilne.... i żaden wiatr tego nie złamie, anie nie wywali na bok... smile.png
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

foliaczki to zajebisty pomysł fajnie sie z afami sprawdzaja tez ,,,, polecam ci sweet edi niemiałem ale biore w tym roku niektórzy twierdza ze przecietne zioło ale nie dla mnie moc duzo lepsza niz easy sativa jak trafisz dobre feno to zetniesz w 1wszym tyg wrzesnia .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+