Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

big budd przygotowany do scroga. Wasze opinie i porady


coolboy

Recommended Posts

Siema, jest takie coś
 

big budd, wyszedł z ziemi 6 grudnia:D więc już długo wegetuje, ale czapa ładna się zrobiła.
Na jednym zdjęciu, co jest oklapnięty, był przetrzymany bez podlewania (testy)
Roślina ma 22cm. Obecny box to jakieś 35 na 28, na czas FLO będzie 30 na 60 i lampa HPS
Mam pytanie odnośnie Scroga, jak dam siatkę to czy zawijać jeszcze topy pod siatką, czy tylko odóowiednio je rozstawić, i niech sobie już rosną w górę.
Czy może być już fotoperiod na FLO przy chowaniu szczytów pod siatkę, czy raczej jak chciałbym chować to jeszcze WEG. Jak to jest z tym Scrog?
oto źródło informacji, ale nie ma nic o tym kiedy było na FLO przełączenie.
Pozdro
PS: co myślicie o tej lali, pierwsze uprawa BOX

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość FataMorgana M

na flo przelaczaj wtedy kiedy zapelnisz siatke w 2/3 co najmniej szczytami, bo na flo zawsze ci planty podrasna troche jeszcze... to kwestia wyczucia i genow rosliny...

co do scroga to nie wiem o co dokladnie pytasz

plancik ladny, fajna choineczka mocno zbita, az prosi o jakis trening zeby ja ladnie rozlozyc na boki.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

łądnego masakratora zapodałeś a jak już będzie na flo to jeszcze chować pod tym 1/3 czy już niech się pnie do góry. Teraz mam dzień 16h i 15min. Stopniowo zmniejszałem, jak wrócę teraz na 18 to nie zeświruje?
Mały update, plant trafił pod hps i do ciut większego boksa, i ma siatkę, ale wilgotność mała, bo wyższy boks, będe kombinował coś z szybą.
Działa tylko mieszający i temp. nie wyższa niż 30.

heja, sory że pod postem, ale mam pytanie odnośnie tej roślinki
rozbujała się tak na siatce


ale okazała się facetem
męskie rośliny oblewają się żywicą? jak już tyle stała to jakby miała się trochę oblać to mogę jeszcze potrzymać, nie mam obawy zapylenia czegokolwiek, tyle że będe może musiał z pyłku umyć boksa, ale i tak pewnie przed nową uprawą by się przydało. Następne będą 2 AF bo nie będe długo czekał
Widziałem na fotce Grzegorza GGS jak przedstawiał ojca swoich pestek, że był facio oszroniony.
Może mi ktoś odpowiedzieć czy się facio oszroni.

pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+