Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Growbox 2012 (Pieprwszy poważny projekt)


DemonTHC

Recommended Posts

ja nie wiem czy mozna kupic cos takiego ale jak zapytasz w jakims elektronicznym to sie dowiesz, a jak nie da sie kupic to sam mozesz przerobic jakis zasilacz zeby mial te 5 wyjsc tylko taki zasilacz musi mieć odpowiednie natężenie prądu żeby wszystko sie kręciło jak w "zegarku" na wentylatorach pisze ile musi miec żeby smigal jak trzeba więc mysle że taki będzie dobry tylko odcinacz końcówke i montujesz te 5 kabli w + i 5 w - smile.png  specjalnie nie szukałem szczegułowo ale taki powinien byc ok chyba że znajdziesz jakis z 0,8A albo 1A jeszcze lepiej cos takiego ale z tą regulacją to CenzurA wie jak dasz za mało to nie bedzie kręcił więc tylko na ful 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do twojej wentylacji to zamiast tylu wentylatorów zrób tak
jeden wentylator łazienkowy na wylot o wydajności no minimum 110 m3/h a najlepiej koło 200m3/h
na wlot zostaw otwór bez wentylatora dla wlotu pasywnego

w środku boxa zawieś wentylator mieszający 14 x 14 cm
najlepiej jak byś sobie zrobił albo kupił cooltube wtedy nie będzie problemów z temperaturą
mam boxa podobnych wymiarów i zrobione tak jak opisałem i temp jest 25 do 30 stopni jak bardziej w kaloryferach przygrzeją

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coś w tym jest. Słyszałem tylko że te łazienkowe są dość głośne a zależy mi aby były w miarę ciche. Mam w domu zasilacz ze zmiennym napięciem od 1.5-12v ale po podpięciu 5 wiatraków to obroty spadają drastycznie. Ostatecznie kupię 5 takich zasilaczy (Każdy 5zł kosztuje). O Cooltubie też myślę i chyba zastosuję ten patent. W UK na ebauy jak patrzyłem dość drogie są takie zabawki. Kupił bym w Polsce i zabrał ale jak będę samolotem leciał to będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+