Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Marycha" na zagrychę od państwa - jeden krzak z VAT-em i akcyzą!


t18

Recommended Posts

Mi wystarczyłby jeden krzak, rozwiązanie dobre bo prawde mówiąc zanim wypaliłbym te 50g to urósłby mi drugi krzaczek :joint: gorzej z kwestią kontroli przez państwo i akcyzy. Napewno będzie z tym sporo problemów, biurokracji i naciągania.

Osobiście twierdzę że państwo powinno się od ludzi uprawiających na własny użytek całkowicie odp****olić i nie traktować ich jak małe niedorozwinięte dzieci. Kto chce palić - ma seedshopy, growshopy i wszystko co potrzeba, niech sadzi i jara ile wlezie. Kto nie chce - niech nie pali. Dla tych którzy nie chcą bawić się z uprawą a chcą zajarać - coffeshopy. Od zioła sprzedawanego w coffeshopach oczywiście akcyza, tak samo uregulowane kwestie finansowe z dostawcami towaru do coffików. Czerpanie korzyści majątkowych z handlu MJ poza coffeshopami - zakazane. Git majonez, każdy ma czego chce i państwo zarabia

Wiem, to nie takie proste, i raczej sie tego nie doczekamy "you may say
I'm a dreamer, but I'm not the only one"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Każdy krok jest dobry, po malutko a do przodu :) Muszą to dokładnie sprecyzować czy 1 krzak na każdego dorosłego domownika, jak z tą wysokością i co w razie jak byś przekroczył dopuszczalny limit 50 gram????

i własnie dla tego jest to nie relane uwazam,albo mamy legal albo nie i tyle

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+