Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Szybki OS.


cheton

Recommended Posts

Do rozdania mam troche nasion.Zostana one rozdzielone pomiedzy dwiema osobami.Warunek wziecia udzialu jest jeden, dostajesz nasiona-robisz fotorelacje.Jezeli z roznych powodow nie zobacze zdjec roslin, usuwam Twoje konto i kazde nastepne, ktore zalozysz(jesli sie zorientuje).Biorac udzial w opeen seedzie akceptujesz ten warunek.Od razu napisze, ze osoby zarejestrowane niedawno nie maja szans otrzymac nasion, nie oddam ich byle komu.Wole, aby osoby, ktore zdecyduja sie wziac udzial, byly pewne, ze te pestki wykorzystaja.Jesli kogos stac na fajne nasiona i wie, ze je sobie zakupi na wiosne, niech nie bierze udzialu.Bez sensu, zeby te 20 czy 30 nasion lezalo, a tak moze przydadza sie komus, kto nie ma za duzo pieniedzy na nasiona.Kto chetny, niech pisze tu w temacie i po krotce, dlaczego to wlasnie jemu by sie przydaly kulki.Dodam, ze zamieszczenie linku do zakonczonego pamietnika dziala na Wasza korzysc, a jak ktos jeszcze pokaze uprawe z pestek os'owych, to tez ma wieksze szanse.Wtedy wiem, ze taka osoba jest pewniejsza, jesli chodzi o podarowanie jej pestek, aby zostaly wykorzystane.
Do rozdania mam:
[bangi Haze x E-Rocet/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis F2 x 4
{[bangi Haze x(E-Rocet x Danish Passion)]x Purpurea Ticinensis} x (Early Girl x LR#2) x 4
Outdoor mix, w sklad ktorego wchodza min.Easy Sativa, Maroc, Purple Power i jeszcze troche odmian, nie wiem co dokladnie.Zomel uprawial rosliny z tych pestek i ladnie powychodzily-ok.20 sztuk do rozdania.
LSDxWhite Russian af x 2
Mazar x Super Skunk (chyba af) x 2
AK 47 af x 2
Dostalem w gratisie California Orange Bud Dutch Passion f1 x 5.Tak bylo podpisane, ale DP nie produkuje tej odmiany, wiec moze to byc Orange Bud od DP lub COB od Nirvany, w kazdym razie jakis orange.
(BlueBerry x White Widow) x Cannadian x 2
White Russian af x 5
BigDevil#2 x Auto Critical+ x 2
Moge tez dorzucic wygranym, jesli zechca nasiona SprOket mix x WR af.Pestki uzyskalem w sezonie '11 na outdoorze, susz z tego krzaka byl jednak za bardzio lajtowy jak dla mnie.Nie wiem, moze dlatego, ze krzak byl zapylony...Dla mnie za slabe bylo, ale moze ten crossik z WR bedzie mocniejszy.
Tak jak pisalem wczesniej, naiona zostana rozdzielone pomiedzy dwie osoby, jednak nie jest powiedziane, ze dostana te same odmiany w takiej samej ilosci smile.png Na pewno dostana po rowno pestek, ale niekoniecznie takich samych.Moze jeszcze dorzuce jakies pestki do puli w miedzyczasie.Wyniki za tydzien lub wczesniej.Zapraszam chetnych do udzialu i wpisywaniu sie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No japierdole Nastepny, ktory czytac nie potrafi.Masz napisac, dlaczego to wlasnie Tobie te pestki wyslac.Kazde kolejne, nieprawidlowe zgloszenie bedzie nagradzane warnem.Idiotom od razu dziekuje za udzial, bo skoro tak prostych instrukcji nie potrafia pojac, to roslinami takze nie beda potrafili sie odpowiednio zaopiekowac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam za sobą jeden out nie do końca udany bo został zalany spot rozpłodowy, aktualnie przygotowuje sie do in jeden box czeka na nasiona drugi jest w trakcie przygotowań.

Całą wolną kase wpakowałem w przygotowanie boxa i szkoda żeby teraz stał pusty, musze jeszcze zrobic jakiś filtr węglowy i będe w stanie przeprowadzic growloga.

Przygotowuje sie również do sezonu out jak pisałem out w zeszłym roku już przeżyłem in będzie pierwszy raz, a jeśli chodzi o to czemu ja to powiem tyle że mam boxa i nie mam co do niego wsadzic i licze na pomoc na pewno jest tu kupe durzo bardziej zaufanych i zasłurzonych userów niż ja ale każdemu trzeba pomuc.

Pozdrawiam i z fartem Kodeina

Zaraz dodam zdjęcie boxa.

5214933b37beca84e445fdd0a2ca32ed.jpg

Ps. Wiem że konto zrobione dzisiaj ale od tygodnia nie moge zalogowac sie na stare konto i co chwila blokuje mi możliwośc logowania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć wydaje mi się ze ja mógłbym być ta osoba, ponieważ nie mam na wiosnę jak zawsze hajsów na pestki a zawsze planuje dobrego outa. W tym roku własnie nie wyszedł z powodu braku pestek. Mam za sobą 3 indoory i kilka outow i z pewnością umieszczę GL z tych pestek które dostane i które oczywiście będą kobietami :D, Czekam na odpowiedz, nawozy tez mam odlozone takze brak tylko pestek i pogody bo z indorem już ciężko jak narazie A co do linku z GL, to prowadzielm pare razy ale jakos nie ma juz tych tematow, coraz mniej aktywny jestem na tej stronie, ale to pewnie ze wzgledu na ten okres. Opierkowalem sie Ak-47, WW, WR, Easy Sativa, Blue white, purple power tez, takze dam sobie z nimi rade, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj Jestem 'growerem' z bardzo małym doświadczeniem. Za sobą mam tylko zeszłoroczny out, bardzo skromny, 2 krzaczki AF, z których zebrałem w sumie 40 g, z czego jestem dumny, bo to pierwszy raz, a palonko było przednie. Pewnie byłoby więcej tych krzaczków, ale za późno zainteresowałem się tematem, nie miałem za bardzo pieniędzy na nasionka więc tylko 2 wziąłem i wysadziłem w czerwcy. Na forum nie mam za długiego stażu, ale chyba coś około pół roku jest.

Na OUT 2012 planuję wyruszyć z większym rozmachem, ale wiadomo jak to bywa, pieniądze na ziemi nie leżą. Chciałbym posadzić chociaż z 10 krzaczków, żeby chociaż parę miesięcy popalić swój temat. Na innym forum wygrałem OSa, na którym rozdawany był out mix, ale chciałbym również wystartować z automatami, żeby coś kminić już w wakacje, bo każdy wie jaki to klimacik poleżeć najaranym nad jeziorem Miejscówki na krzaczki mam już częściowo przygotowane, w sumie 7 różnych spotów. Dlatego proszę chociaż o 10 sztuk AF.

Z góry dziękuję i pozdrawiam !

@edit Zapomniałem, fotorelacja na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z chęcią bym przyjął pestki. Dlaczego ja? Cóż, wydaje mi się, że potrafiłbym zaopiekować się nimi w odpowiedni i godziwy dla nich sposób. Jestem po dwóch uprawach na zewnątrz i jednej wewnątrz. GL-ów nie ma, jak pewnie wiesz, w końcu sam je usunąłeś (na moją prośbę rzecz jasna). Idziemy dalej... Zazwyczaj gdy słoneczko już ładnie świeci i zbliża się czas na wysiew, nie mam zbyt dużo pieniędzy. Taki podarunek znacznie ułatwi sprawę i forsa, która hipotetycznie miałaby iść na ziarno, pójdzie na ziemię i środki wspomagające dla roślin. Za punkt honoru stawiam sobie wywiązywanie się z umów i jeżeli dostałbym te nasionka, później fotorelacja/pamiętnik z uprawy jest pewna jak podatki. To, że nie ściemniam, mogłoby potwierdzić kilka osób. Miało być pokrótce, więc kończę. Na koniec dodam tylko, że sezon outdoor jest moim ulubionym sezonem w roku i żadne inne wydarzenie nie jest w stanie dostarczyć mi tyle radości, jak właśnie kilkutygodniowa opieka nad roślinami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema mistrzu :zmiazdzony:
Zgłaszam swoją chęć do zgarnięcia Twoich zacnych pestek.
Niczym się na forum nie wyróżniam, więc za dużych nadziei też sobie nie robię ale warto spróbować.

Mam za sobą 2 OUTy, w tym roku mam w planach zrobić coś konkretnego - mam chęci, zaufanego pomocnika, obadane miejscówki, oraz co najważniejsze doświadczenie . Co prawda nic wielkiego nie w poprzednich latach mi nie wyszło ale jest to i tak na moją korzyść gdyż więcej podobnych błędów nie popełnię, a były one kluczowe w uprawie.
Kolejny argument to kwestia finansowa, wiadomo zawsze z hajsem słabo, swoich pestek nie zrobiłem ze względu na problemy jakie wynikły - tu kolejna sprawa, chętnie zrobiłbym kolejne pestki z tych które są do wzięcia
Staż na forum mam spory, postów niewiele bo więcej czytam niż piszę.
Nie robiłem zdjęć swoim pociechom ze względu na bezpieczeństwo (zawsze to jakieś ryzyko, gdzieś na forum chyba ze 2 zdjęcia są ), ale jeśli zgarnąłbym te pestki to gwarantuję ładną fotorelację na forum.

Liczę na fart i zrozumienie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego dla mnie?

Od przybytku głowa nie boli, a nie mam jeszcze żadnych pestek na wysiew na ten sezon.
Fotorelacji żadnych nie mam, bo kto by chciał oglądać zdjęcia zrobione telefonem 2mbpx
Oczywiście w tym roku czy zdobędę te pechy czy nie, mam zamiar kupić jakaś tania cyfrówkę smile.png
taa, auto tez bym chętnie kupił, żeby rowerem się nie pi*****ić, ale skąd wziąśc na to wszystko hajs? szczególnie w pl.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,i się zgłaszam

Mam już za sobą 5 upraw outdoorowych jedne wypaliły inne po części i 3 indoor z czego z jednej zapaliłem bo przypały,ale nigdy nie prowadziłem fotorelacji.Teraz zaczynam 4 indoor, jeszcze tam nic nie rośnie ale mogę wysłać ci na priva fote boxa,Pozdrawiam i myśle że mnie wybierzesz a na pewno pokaże ich żywot od pierwszych dni. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+