Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ganja Dla Babuni


Macky

Recommended Posts

Autor: ganjadlababci(małpa)o2.pl

Chciałbym przedstawić wszystkim zainteresowanym dość śmiały i na pierwszy rzut oka absurdalny pomysł dotyczący pomocy mojej chorej babci. Polega on na zebraniu leku

Zwracam się z prośbą go ogrodników, producentów nasion, sklepów z nimi jak i z akcesoriami, do wszystkich zainteresowanych.

Na samym początku chciałbym opisać jej historię:

Choruje ona od lat na miażdżycę co powoduje zatykanie się tętnic, najbardziej ucierpiały nogi ponieważ są stale napuchnięte co spowodowało praktycznie brak ruchu. Babcia nie może chodzić.

10 miesięcy temu doznała udaru mózgu który spowodował paraliż lewej strony ciała- ucierpiała prawa półkula. W skutek czego od tych 10 miesięcy babcia leży tylko w łóżku. Nie może sama jeść, nie ma siły nawet sama wstawać. Ma problemy ze snem oraz apetytem.

Kolejnym strasznym wypadkiem był atak padaczki po-udarowej który nastąpił ponad dwa tygodnie temu. Babcia przez tydzień leżała w szpitalu pod kroplówką 2litry dziennie.! Teraz jest już w domu, powoli dochodzi do siebie, ale jest zdecydowanie gorzej niż przed. . .

Teraz napisze o sobie, o moich przypadkach i problemach związanych z chęci pomocy jej właśnie.

Zaraz po udarze nie oglądając się na nikogo skonstruowałem box’a którego mogliście podziwiać i śledzić jego losy na pewnym forum. Kuuba_24. Niestety koniec końców już po zbiorach zostałem okradziony. Złodzieje zabrali wszystko. Nie łamiąc się po raz kolejny zacząłem mała uprawę jednak w niej miałem jeszcze mniej szczęścia, jakiś życzliwy obywatel doniósł na policję i zostałem zawinięty. Sprawa dalej jest w trakcie, dopiero tydzień temu poszła z prokuratury do sądu. W dostanym dzisiaj piśmie z sądu czytam że moja sprawa odbędzie się 20 grudnia br.

Koniec końców po moich dwóch nieudanych próbach wyprodukowania leku oraz z konsekwencjami jakie mnie dosięgły pomyślałem o nas wszystkich z ZielonegoTematu., pomyślałem o Was i o Waszej pomocy. Ten apel jest moim krzykiem rozpaczy ponieważ wiem że właśnie Ganja może pomóc. Najprawdopodobniej nie doszłoby do padaczki gdyby babcia zażywała właśnie ten lek a nie stertę tabletek (z badań wynika że to własnie canna jest najlepszym środkiem anty-padaczkowym), może zechciałaby się rehabilitować. Na pewno nie miałaby problemów ze snem ani z apetytem co w rezultacie przyczyniłoby się do ogólnego stanu zdrowia.

Oto o co proszę poszczególne grupy. . .

1) ogrodnicy do Was zwracam się o udzielenie leku. Czy ktoś z Was mógłby podzielić się dobrocią jaką posiada? Chodzi mi o konkretne odmiany, nic z niewiadomego pochodzenia. Wszyscy wiemy „.że nie wszystko Ganja co się pali.”, no i różnica jaką jest pochodzenie szczepu: Sativa czy Indica.

Nie stać mnie na kupno wystarczającej ilości ponieważ jestem w tym przedsięwzięciu sam, w dodatku „towar” jest zawsze niewiadomego pochodzenia.

2) Sklepy z akcesoriami i nasionami Was chciałbym prosić o darowiznę, a raczej wynagrodzenie tych którzy chcą pomagać doraźnie ^ogrodnikom. Tak żeby ten który pomógł miał możliwość zrobienia tego znowu przez nowe nasiona, czy też jakiś lepszy mały nawóz. Chodzi o symboliczną pomoc.

3) Do administracji różnych forum internetowych. Podklejenie jej w tematach, poparcie, czy też przyłączenie się do akcji

4)Do wszystkich firm które zechcą to poprzeć o patronat polegający np. na umieszczeniu logo które znajdzie się na stronach tego apelu.

5)Do wszystkich czytających. Co o tym myślicie.?

Kontakt:

GG: 39628825

mail – ganjadlababci(małpa)o2.pl

Chodzi o to aby pokazać przed sądem że nasze środowisko wspomaga oddział leczniczej marihuany, ze chce pomagać również w dziedzinie. Że pojedyncze jednostki potrafią się zjednoczyć w tak szczytnym celu. Jednak ważniejsza oczywiście jest sama pomoc pacjentce.

Brak u nas leków takich jak Bedrocan czy Sativex jest za to wyśmienity PolishSush z którego to można zrobić lecznicze masełko, ciastka czy rosołek, który babcia uwielbia.

Ktoś kto doświadczył czegoś podobnego zrozumie, a Ci którzy nie, niech nie doświadczają. Jednak spróbujcie postawić się w mojej sytuacji. Doskonale wiem co robić a jednak się nie udaje, wszechogarniająca bezczynność która ogarnia mnie gdy tylko pomyślę o babci która to mnie wychowała, a teraz leży bez życia na łóżku, nie mogąc prawie mówić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiem co kolega przechodzi i współczuje z całego serca moja babcia cierpiała dokładnie na to samo z tym że dodatkowo chorowała na alzheimera niestety nie znałem jeszcze wtedy zastosowań medycznych konopi i niestety poznałem je za późno

z chęcią bym się czymś podzielił z kolega po zbiorach w uprawie aktualnie np cannatonic ale do zbiorów jeszcze daleko do kwietnia może trochę wcześniej

tylko czy da się to jakoś bezpiecznie ogarnąć ? bo wiadomo u nas w kraju nigdy nic nie wiadomo tez jestem po wyroku i strach jest przed tego typu akcjami

czy jest jakaś pewność że to co kolega pisze jest prawdą ? bo przecież może być tak że ktoś wymyślił historyjkę zeby się tematu nachapać za free bo miał tam jakieś problemy losowe i przypałowe z uprawami

jeżeli da się to jakoś zweryfikować i bezpiecznie ogarnąć to ja się włączam do tej akcji i jak tylko coś będę miał to pomogę

pozdro :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomysł jak najbardziej na +. W tym roku myślałem nad zrobieniem masła dla Babci, ale niestety było za późno. Jedyną wątpliwość budzi samo przekazanie leku, bo jak wiadomo każdy się kitra. Może już niedługo będzie można stosować konopie w leczeniu, trzeba o to walczyć bo warto. Życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Lekarstwo działa !

Całą tą akcje potwierdzam że jest prawdziwa.

Dostałem od autora pełno dokumentów o stanie zdrowia babuni potwierdzające polepszający się stan oraz chore akty oskarżenia za posiadanie.

Niedługo możliwe że dokumenty zostaną częściowo opublikowane. Ale to jest jeszcze do ustalenia.

Autor serdecznie dziękuje i jest bardzo mile zaskoczony pozytywnym odzewem z waszej strony i to w tak szybkim czasie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+