Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Świerki, sosny.


a b c

Recommended Posts

Witajcie,

Jak wszyscy dobrze wiemy, coraz bliżej wiosna :) Trzeba już zacząć planować powoli. Jako to, iż pierwszy raz zabieram się do sprawy chciałbym spytać was, co sądzicie o spocie w lasku świerkowym/sosnowym małe drzewka po 2-3m. Są dziury oczywiście na około 5 krzaków ( co jakiś czas) lasek jest nie duży 5minut od początku do końca się idzie. Przymierzam się do Easy sativa.

Proszę o wasze zdanie, na temat spota.

Doskonale wiem o dzikach, sarnach szkodnikach itp :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co wiem drzewa iglaste lubią ziemie kwaśną od 4 do 6 PH

konopie zaś wolą ziemie lekko kwaśną ph 6,5/6,8

nawet jak wsypiesz ziemie kupną ze sklepu to w otoczeniu ziemi kwaśniejszej także twoja się zakwasi i bedziesz miał problemy z roslinkami

po za tym w tak małym lasku ciężko coś schować jakiś grzybiarz znajdzie albo ktoś

sam lubie na grzyby chodzić i wiem że grzybiarze właśnie w takie małe świerkowo sosnowe zagajniczki bardzo lubią wchodzić

pamietaj im tobie trudniej się dostać na spota tym lepiej większe prawdopodobienstwo że nikomu nie bedzie chciało sie tam włazić

po za tym najlepiej sadzić na łące gdzie światło jest cały dzień a nie w drzewach gdzie pełno cienia poczytaj trochę forum tematy przyklejone w działach związanych z uprawą przedewszystkim

Po za tym patrząc na twoje oba posty szczególnie na ten pierwszy w offtop pod lampą odnoszę wrażenie że dużo chcesz ale na chęciach się konczy zacznij czytać !! dużo czytać i czytać ze zrozumieniem

naucz się najpierw teorii a dopiero weź się za praktykę do outa dużo czasu jeszcze zostało tak że jak się sprężysz i porządnie wkujesz co masz wkuć to może coś ci z tego wyjdzie

Pozdro i życze jak najlepiej

Edytowane przez lolo
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+