Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Cindy'99 x Purple Jems - Smoke Report


Recommended Posts

Sezon outowy się skończył, zioło się kuruje raporty się pisze, temat się jara:D BUah

Pochodzenie: ma znaczenie, f2 nie wiem skąd, ale ktoś zrobił kawał dobrej roboty
Uprawa: OUT

Ilość plonu: Ładnie jak na auto, zbierałem z niej ok. 40 g suchego czyli tak jak z white masterów, przy czym ta roślina jest znacznie większa (30 cm- miała prawie 1,4), topy w miarę kompaktowe choć nieduże, za to spora ilość. Ładnie działa po LST, potrzebuje dużo słońca i nie lubi wilgoci - szybko i namiętnie pleśnieje. Moim zdaniem obowiązkowy automat, coś na kształt ak47:)


MOC: 6,5/10
Moc bardzo zbliżona do akacza, żeby się za****ć najlepiej cała fifka na raz. 2 lufy robiły ładnie dwóch chłopa, ale w wszystko under control. Moc dobra jak na auto:D

ZAPACH SUSZU: 8/10
Pachniało średnio silnie, ale jak ktoś się zna to w komunikacji miejskiej pozna się, że masz samare w kieszeni. Zapach ziółkowy, miał w sobie coś z zapachu kuchni- gastronomi. Przypominał jakieś żarcie. Mimo wszystko bardzo przyjemnie pachnące zioło.

SMAK DYMU: 9/10
Bierzesz bunia i po wypuszczeniu krzyczysz o CenzurA: KURCZAK!!! Buchy o smaku KFC. Już po wypuszczeniu dymu masz pompe ze smaku tematu, coś niesamowitego. Przy częstszym dopalaniu smak trochę łagodnieje, ale w dalszym ciągu czuć tą nutę gastronomii:D 9 za oryginalność smaku i świetny smak dymu, który wchodził do płuc w olbrzymiej ilości i wychodził w ogóle nie podrażniając gardła. Efekt dobrego curowania, nawozów organicznych i dobrej genetyki:D Pycha:D Nie trzeba popijać, chyba że ktoś lubi browar pod bunie:D

DZIAŁANIE: 8/10
Działanie zdecydowanie przyjemne. Czuć niewielką ilość genów ruderalis. Purple Jems rozluźnia ciało, odstresowuje po ciężkim dniu, a calineczka dodaje mixowi pikanterii i euforii. Zioło lekko tripujące, pobudza, zarazem nie otumania (jak nerwomix haahhahah), fajnie się po nim gada i jest kupa śmiechu. Bardzo towarzyski matex, który można palić i palić dzięki walorom smakowym i umiarkowanej mocy. Palenie polecam od 12 PM wzwyż.

Schodzi delikatnie, nie zamula, po prostu schodzi i jesteś znów normalny. Wielki plus za to. Naprawdę godny polecenia automat.

OCENA OGÓLNA: 7,5/10
Świetne zioło. Jak dla mnie automat może mieć jedynie 8 /10 na maxa i dla mnie to prawie perfekcyjny automat. Walory smakowe zajebiste, zapach mógłby być bardziej wyraźny i oryginalniejszy, ale mimo wszystko wielki up dla growera, który zrobił to auto. Fajnie się pali, można tlić niemalże cały dzień bez zajebki, no i dodam że 3 miesięczny curring robi swoje (opłacało się pościć smile.png Zioło świetne na balet ze znajomymi, choć do klubu przydałaby się 90% sativa. Zdecydowanie polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+