Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MiniMicroNano Growbox


DemonTHC

Recommended Posts

podreczny boxik ? robisz sobie jakies zarty czy cos? haha box to box ma byc stabilny a nie przenośny ... nie wiem po co jest sens robienia tak małego boxa jesli mozna dac o wiele wiecej miejsca bo czas i tak bd musial wykorzystać ten sam co do uprwy np10 krzakow wiec po co 1? jeszcze w tak małym "pudełku" nie wiem co byś tam zmieścił , przemysl to i zastanów sie chociażby nad pc boxem nie wielkie kosza a efekt 100x lepsze niz to co chcesz zrobić zobaczysz ;)pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lubię ludzi którzy eksperymentują z nowymi rzeczami, ale Twój pomysł jest trochę marny. Zastanów się lepiej nad czymś większym tak jak pisał upp, chociażby ten pc box lub jakąś kolumną głośnikową, efekt będzie o niebo lepszy, zastosujesz tylko 2 świetlówki więc też niedużo prądu pożre, a miejsca będzie pod dostatkiem. Rozumiem że niektórzy nie mają warunków chociażby na takiego pc boxa. W takim pudełku to nie wyobrażam sobie growa, a na pewno nie na 2 roślinki. Jeśli chcesz eksperymentować to proszę bardzo, sam jestem ciekaw co wyciśniesz z tego pudełeczka, więc życzę powodzenia. Jeśli zdecydujesz się to z chęcią będę śledził efekty Twojej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na razie wykonałem ten MiniMicroNano Growbox i siedzi w nim AK-47 który został wsadzony do ziemi tydzień temu i z przyczyn niezależnych rósł tydzień bez lampy na stole. Tak więc roślinka ma 10cm i listki około 1.5cm. Jest lekko nagięta i będzie siedziała w tym MiniMicroNano Growboxie pod jedną żarówką energo 23W (1550lm) w kształcie spitalki. Wentylacja to po prostu dziura na pół ścianki. W Środku boxa na razie brązowo ale będzie biało. Temperatura OK. Jutro/Po jutrze do Boxa wejdą jeszcze 2 roślinki (na okres wychodzenia z ziemi i pieszych liści) a za tydzień jak nadejdzie przypływ gotówki 2 roślinki (White Widow, White Dwarf) przejdzie do większego boxa (30x30x60) a AK47 zostanie w tym MinoMicroNano Boxie jako eksperyment. Wiem że w Boxie 30x30 i tak 1 roślinka powinna być a nie 2, ale to pierwsza hodowla domowa, głownie dla hobby. Nie zależy mi tak bardzo na wielkim plonie, bardziej na własnym paleniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka sobie rosła w tym microboxie. Nie było żadnej wentylacji, światło 24/0 (tak przez 4 dni bo musiałem wyjechać). Pojawiło się trochę nowych listków, 2 duże zżółkły i trochę uschły. Roślinka ma 15cm (z czego 3cm to liście wielkości od 1 do 3.5 cm). Krzaczek pachnie mocarnie, na szczęście tylko w szafce w której umiejscowiony jest Box,

Temperatura wydaje mi się że ma powyżej 30 stopni jak nic... Jutro zakupię 2 nowe żarówki i wiatraczki i krzaczek przewędruje do boxa 25x27x35 cm. Tam już powinno mu być dobrze. Ile wiatraków na wlot/wylot proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+