Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Automaria II - Smoke Report

Recommended Posts

TRUDNOŚĆ UPRAWY: Mała, sama rośnie, jak to automat. Dobrze znosi nawożenie, świetnie się krzaczy i rośnie wysoka do 1,2-1,3 metra out. Kwiatostany ładnie się szronią, tworząc smukłe topy na dużej ilości odrostów. Wygląda jak kurduplasta sativka.
MOC: 8
Moc dobra jak na automata. AK 47 i White Master trochę słabsze od automarii. 2 buchy i byłem dobrze zrobiony. Trzymało jakieś 1,5-2 h.
ZAPACH: 9
Owocowy, właściwie to nawet owocowa herbatka, czasem nawet landrynkowy. Wyczuwalna jest delikatna słodka woń, bez skunkowej woni. Zapaszek specyficzny.
SMAK DYMU: 8
2 tygodnie suszenia i 6 tyg. curringu zrobiło swoje. Dym ma przyjemny delikatny smak i drzewny zapaszek. Żadnej węglowej woni. O dziwo buchy wchodzą delikatnie, ale gdzieś tam ostro orzą płuca. Czasami łapie kaszel, ale idzie się przyzwyczaić.
DZIAŁANIE: 8
Po inhalacji czuć natychmiastową zmianę klimatu. Faza wchodzi po 15 minutach. Głowa gdzieś w górze, śmiechy, rozkminy wszystko bardzo towarzysko i na wesoło, natomiast ciało jest wyluzowane, odprężone, oczy bardzo czerwone. Wszystko ogarnia się w 100% procentach, chociaż przy większej ilości zdrowy popierdziel w bani. Ja paliłem przed snem i powiem szczerze, że mimo zamulenia przed paleniem, odechciało mi się spać. Pobiegałem po domu, przeczytałem 2 rozdziały opracowania historii starożytnej, ogarnąłem w pokoju, ułożyłem dokumenty do pracy, pogadałem z domownikami i kręciłem się godzinę pod kołdrą Sativka, niestety 70%. Uczucie rozluźnienia, introspekty gdy się jest samemu i zejście, choć delikatne charakterystyczne dla automata- 30% indi i ruderalis musi być

Mimo wszystko lepiej pobudza niż ak 47.
OGÓLNA OCENA: 8,5
Bardzo wdzięczny autos, ze sporą ilością plonu. Dobrze się szroni i łatwo trimuje. Poza tym ten zapach. Szybka odmiana do palenia przez cały dzień. Palenie odstresowało mnie w 100% procentach przed dzisiejszą obroną pracy dyplomowej=]

• Vito unlocked this topic