Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Automaria II - Smoke Report


Recommended Posts

TRUDNOŚĆ UPRAWY: Mała, sama rośnie, jak to automat. Dobrze znosi nawożenie, świetnie się krzaczy i rośnie wysoka do 1,2-1,3 metra out. Kwiatostany ładnie się szronią, tworząc smukłe topy na dużej ilości odrostów. Wygląda jak kurduplasta sativka.
MOC: 8
Moc dobra jak na automata. AK 47 i White Master trochę słabsze od automarii. 2 buchy i byłem dobrze zrobiony. Trzymało jakieś 1,5-2 h.
ZAPACH: 9
Owocowy, właściwie to nawet owocowa herbatka, czasem nawet landrynkowy. Wyczuwalna jest delikatna słodka woń, bez skunkowej woni. Zapaszek specyficzny.
SMAK DYMU: 8
2 tygodnie suszenia i 6 tyg. curringu zrobiło swoje. Dym ma przyjemny delikatny smak i drzewny zapaszek. Żadnej węglowej woni. O dziwo buchy wchodzą delikatnie, ale gdzieś tam ostro orzą płuca. Czasami łapie kaszel, ale idzie się przyzwyczaić.
DZIAŁANIE: 8
Po inhalacji czuć natychmiastową zmianę klimatu. Faza wchodzi po 15 minutach. Głowa gdzieś w górze, śmiechy, rozkminy wszystko bardzo towarzysko i na wesoło, natomiast ciało jest wyluzowane, odprężone, oczy bardzo czerwone. Wszystko ogarnia się w 100% procentach, chociaż przy większej ilości zdrowy popierdziel w bani. Ja paliłem przed snem i powiem szczerze, że mimo zamulenia przed paleniem, odechciało mi się spać. Pobiegałem po domu, przeczytałem 2 rozdziały opracowania historii starożytnej, ogarnąłem w pokoju, ułożyłem dokumenty do pracy, pogadałem z domownikami i kręciłem się godzinę pod kołdrą Sativka, niestety 70%. Uczucie rozluźnienia, introspekty gdy się jest samemu i zejście, choć delikatne charakterystyczne dla automata- 30% indi i ruderalis musi być

Mimo wszystko lepiej pobudza niż ak 47.
OGÓLNA OCENA: 8,5
Bardzo wdzięczny autos, ze sporą ilością plonu. Dobrze się szroni i łatwo trimuje. Poza tym ten zapach. Szybka odmiana do palenia przez cały dzień. Palenie odstresowało mnie w 100% procentach przed dzisiejszą obroną pracy dyplomowej=]
 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+