Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

DRxTWxSBR usycha

Sen-C

Recommended Posts

Historia wygląda tak docelowo miały byc automaty DRxTWxSBR wyszło tak ze veg(start w maju) był nieskończony i dopiero po zmianie światła 12/12 zakwitły( kwitną już jakies 3-4 tyg.) Na vegu podlewane Florovitem do roślin zielonych i biohumusem zgodnie z zaleceniami na etykietce średnio co drugie podlewanie na flo Planton K i Florovit do roślin kwitnących wymiennie również co drugie albo nawet i trzecie podlewanie.Box oświetlony hpsem 4setką, dwa wentylatory łazienkowe (in i out) uważam ze warunki mają dobre bo inne koleżanki rosną bez problemów. Teraz ni z tego ni z owego uschła i to w dziwny sposób i bardzo szybko :

nr 2(to jest chyba lemon skunk)

-moze podlałem jakąś stęchniętą wodą z nawozem bo stała tam butla dłuższy czas... brak mi pomysłów i teorii bo raczej przenawożenie nie biore pod uwage chyba ze koleszka mi cos podlał. Na ten moment zrobiłem flusha dziś rano i staram sie nie panikowac

napiszcie co sądzicie w razie czego mogę dorzucic więcej zdjęc z góry dzieki za szybką porade

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+