Skocz do zawartości
thc-thc

grower

DRxTWxSBR usycha


Sen-C

Recommended Posts

Historia wygląda tak docelowo miały byc automaty DRxTWxSBR wyszło tak ze veg(start w maju) był nieskończony i dopiero po zmianie światła 12/12 zakwitły( kwitną już jakies 3-4 tyg.) Na vegu podlewane Florovitem do roślin zielonych i biohumusem zgodnie z zaleceniami na etykietce średnio co drugie podlewanie na flo Planton K i Florovit do roślin kwitnących wymiennie również co drugie albo nawet i trzecie podlewanie.Box oświetlony hpsem 4setką, dwa wentylatory łazienkowe (in i out) uważam ze warunki mają dobre bo inne koleżanki rosną bez problemów. Teraz ni z tego ni z owego uschła i to w dziwny sposób i bardzo szybko :

nr 2(to jest chyba lemon skunk)

 

-moze podlałem jakąś stęchniętą wodą z nawozem bo stała tam butla dłuższy czas... brak mi pomysłów i teorii bo raczej przenawożenie nie biore pod uwage chyba ze koleszka mi cos podlał. Na ten moment zrobiłem flusha dziś rano i staram sie nie panikowac


napiszcie co sądzicie w razie czego mogę dorzucic więcej zdjęc z góry dzieki za szybką porade

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+