Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problem z kwitnieniem


rep

Recommended Posts

Dziwne, to dwie wczesne odmiany przewidywany zbiór to koniec połowa września przy 6 tygodniach floo to wychodzi na to ze powinna już kwitnąć ale ale przewidywany zbiór zazwyczaj jest troszkę przesadzony więc wydaje mi się ze jak nie zacznie kwitnąć przez kolejny tydzień/dwa to będziesz się miał czym martwić.. we wrześniu mają być przymrozki więć jak roślina zacznie się rozkręcać obowiązkowo kup coś na pleśń, pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lejesz jakieś nawozy? Ja mam podobny problem z easy sativa x passion, które również nabyłem od GGS. Rośliny pokazały płeć jakieś 2 tyg temu i jeszcze nie produkują kwiatostanów. Dziwne bo na pogodę w sierpniu nie mogę narzekać, słońce świeci praktycznie codziennie, w dodatku rośliny posadziłem w idealnym miejscu. Dzisiaj pójdę podlać podwójną dawką plantonu k może to je pobudzi do produkcji kwiatków...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lejesz jakieś nawozy? Ja mam podobny problem z easy sativa x passion, które również nabyłem od GGS. Rośliny pokazały płeć jakieś 2 tyg temu i jeszcze nie produkują kwiatostanów. Dziwne bo na pogodę w sierpniu nie mogę narzekać, słońce świeci praktycznie codziennie, w dodatku rośliny posadziłem w idealnym miejscu. Dzisiaj pójdę podlać podwójną dawką plantonu k może to je pobudzi do produkcji kwiatków...

Gydzio nie licz na to że podlanie nawozem coś zdziała. Możesz dodać delikatną dawkę do nawozu na vega, ale licz się z tym ze może ci przyblokować wzrost, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli nawóz nic nie zdziała to po co mam dodawać małą dawkę plantonu do nawozu na veg? Swoim postem przeczysz sam sobie i jeszcze doradzasz komuś kto ma problem. Teraz do autora, byłem u siebie na spocie i wszystko jest dobrze, kwiatki zaczynają się formować. Trochę późno ale przy dobrej pogodzie może jeszcze dojdą. Lej nawozem na flo i myślę że wkrótce rośliny zaczną owocować :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli nawóz nic nie zdziała to po co mam dodawać małą dawkę plantonu do nawozu na veg? Swoim postem przeczysz sam sobie i jeszcze doradzasz komuś kto ma problem. Teraz do autora, byłem u siebie na spocie i wszystko jest dobrze, kwiatki zaczynają się formować. Trochę późno ale przy dobrej pogodzie może jeszcze dojdą. Lej nawozem na flo i myślę że wkrótce rośliny zaczną owocować :ganja:

Gydzio chodziło mi oto ze skro chcesz już podlewać nawozem na kwitnienie zrób to mieszając go z nawoze na weg, roślina pod koniec fazy wzrostu zaczyna mieć zapotrzebowanie na potas i fosfor (głównie potas) sam doszedłem do tego wniosku obserwując rośliny i gdy pokazują płeć zawsze dodaje im troszkę nawozu na flo.. swoją drogą metoda obserwacji to najlepsza z metod by czegoś się nauczyć pzdr,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano.Mam tą samą odmiane co ty jedna już zaczeła puszczać pierwsze włoski reszta nie, wątpie zeby doszły w 100%.

Będe robił doświadczenie i jedną nie kwitnącą podleje ripenem, póżniej Ci napisze czy pomogło.

Nawozem na flo lej śmiało florowit ma azot w przeciwienstwie do ripena i nie powinien nic zachamowac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano.Mam tą samą odmiane co ty jedna już zaczeła puszczać pierwsze włoski reszta nie, wątpie zeby doszły w 100%.

Będe robił doświadczenie i jedną nie kwitnącą podleje ripenem, póżniej Ci napisze czy pomogło.

Nawozem na flo lej śmiało florowit ma azot w przeciwienstwie do ripena i nie powinien nic zachamowac.

Człowieku ripen jest na ostatni tydzień - dwa uprawy a nie Ty już nim lejesz nie mając nawet jednego włoska :/ Zaczekaj aż zacznie kwitnąć i później lej np. Plantonem K .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

SmokeWeed podlałem 3 moje roślinki zbierające sie do kwitnienia(mają po 170cm wzrostu) ripenem wraz z hesi vit + hesi bloom kompleks.

Nie widze nic takiego w ripenie co by mogło zaszkodzic.

Jak juz pisałem to eksperyment,a ripen to nie jest magiczny wywar tylko nawóz :plant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+