Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Growbox- z metalowej konstrukcji


deek

Recommended Posts

Witam
Jestem właśnie w trakcie konstrukcji mojego boxa i chciałbym żebyście rzucili okiem na niego. Jako konstrukcje użyłem metalowe listwy jakie używa się np do podwieszenia sufitu. W trakcie postępów prac będe zamieszczał, kolejne zdjęcia... Narazie daje 2 foty "konstrukcji" szkieletu..
Aha wymiary to 50cm(szer)x30(głeb)x60(wysokosc)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do wilgotności to myślę że jakoś dam rade, zabezpieczyłem sie jakoś i 2 razy box został zagruntowany plus zostanie pomalowany.Mam jeszcze takie pytanko na takie wymiary boxa co podałem starczą takie 2 wentylatorki aab-cooling-black-silent-fan-8-b-wydajny-50m3-h ?? .Nie będzie miala roślinka za "chłodno" ?? a żarówek ma być 6 23w osram energo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam jeszcze pytanko co do umieszenia wentylatorów w boxie ,przykładowo rozkład wentylatorów może być jak w obudowie pc? tzn. na dole z przodu wtłaczający na przeciwległej ścianie na górze drugi wiatrak wyciągający( według mojej teorii roślina będzie rosła w "przeciągu" )czy takie rozmieszczenie jest dopuszczalne?

Prosił bym o szybką odpowiedź ponieważ dzisiaj chce zainstalować wentylatory , z góry dzięki pozdrawiam.
kolejne 2 fotosy

dobra w 90% ukończyłem prace nad growboxem ,zostały mi tylko drzwi które będą wykonane z paneli. Daje foty boxa oceńcie

ps.ps jednej żarówki brakuje bo mi się spaliła musze zakupić nową :zjarany:
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+