Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziwne plamy


LOLEK13

Recommended Posts

post-34019-097437900 1310032634_thumb.jpProsze o pomoc moja Mery ma dziś 49 dni odmiana to Skunk AK posadzona w donicy 10l ziemia to uniwersalna(z biedronki) ph 5,5-6,5 dodałem dolomit i co tydzień podlewam ją z biohumusem i raz czystą wodą. Problem jaki mam to że pojawiły się bronzowe plamy na liściach liście robią się żułte i powykrencane prosze o pomoc.Z góry wielkie dzienki za pomoc

post-34019-061283900 1310032664_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podlewam ją wodą mineralną lecz nie mam jak zmierzyc ph wody moge tylko powiedzieć że co 2-3 podlewanie podlewam ją wodą z rozcienczonym dolomitem w wodzie i podsypuje łodyge dolomitem wienc sądze iż złe ph raczej nie jest problemem lecz mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sorry, ze za sekunde Cie obraże, ale.... już nie wyrabiam

No CenzurA kolejny geniusz....

Poczytaj chłopie o ph własciwym dla roślin, o ph wody mineralnej i działaniu dolomitu na ph.

i odpowiedz mi na pytanie: Dlaczego do jasnej cholery, najpierw robisz, a później myślisz.

Cokolwkiek do pomiaru ph przy uprawie MJ to podstawa. Bez tego to możesz drzewko szczęscia na parapecie sobie trzymać.

PS: mam nadzieje, ze to wiadro ma dziury na dole?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cokolwkiek do pomiaru ph przy uprawie MJ to podstawa. Bez tego to możesz drzewko szczęscia na parapecie sobie trzymać.

Z tym sie nie zgodze, znam osobe co nie wiedzac co to jest ph wychodowala krzaka lepszego niz te outy z tego forum. Pozatym nie znam osoby co choduje i ma miernik ph chyba ze ktos na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczytaj chłopie o ph własciwym dla roślin, o ph wody mineralnej i działaniu dolomitu na ph.

jak poczytasz to skumasz w czym masz problem.

Z tym sie nie zgodze, znam osobe co nie wiedzac co to jest ph wychodowala krzaka lepszego niz te outy z tego forum. Pozatym nie znam osoby co choduje i ma miernik ph chyba ze ktos na tym forum.

no pewnie, znam tez oobe, która wypadła z 4 piętra i tylko sobie palec wybiła. Jak to mawiają "trafiło się ślepej kurze ziarno"

Jak masz szczęscie i w kranie masz wode o właściwym ph, to faktycznie można nic nie mierzyć tylko podlewać.

Uprawia nie hoduje (a tym bardziej nie Choduje), bo Ci co mogą powiedzieć, że hodują raczej mają już tak dużą wiedzę, że phmetr jest u nich wyposażeniem standardowym.

No i zasadniczo chyba kompletnie nie czytałeś nic na temat uprawy wcześniej. 80% growerów ma phmetry (lub zwykłe wskaźniki w płynie), 5% ma to szczęscie, że mają zajebistą wode w kranie i nie potrzebuje, a pozostałe 15% nie ma ph metrów, ale je kupi bo zauważa, że z roślinkami coś jest nie tak- to są początkujący growerzy liczący na szczęscie.

Tu się wszystko o ph twojej ziemi rozbija. Serio poczytaj o tym, bo polon bedzie marny.

konopie lubią środowisko o ph=X, woda mineralna w zależności od wody ma ph=X (tu jako podpowiedź: raczej zasadowe niż kwaśne), dolomit zmienia ph ziemi do ph=X (tu też podpowiedź: raczej na zasadowe niż kwaśne)

Jak podstawisz sobie wartości pod "X" to poznasz odpowiedź na twoje problemy.

Nie daje Ci rozwiązania wprost (daje wędke a nie rybe), bo chce żebyś skumał o co chodzi w utrzymywaniu ph w uprawie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przynajmniej w teorii deszczówka najlepsza.... Bo niestety świat idzie do przodu, ciągle się rozwija, coraz więcej fabryk, samochodów itp. Deszcz spadając łapie cały syf z powietrza, tak właśnie powstają kwaśne deszcze, takze deszczówka najlepsza w zależnosci od regionu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+