Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Policja aresztuje aktywistów konopnych


slomianin

Recommended Posts

Znalazlem taka informacje na indymediach
 

 

Policja aresztuje aktywistów konopnych

2 lipca policja pochwaliła się na swojej stronie kolejnym osiągnięciem w walce z narkotykami. Tym razem było to zatrzymanie aktywistów wolnych konopi, w tym organizatora Marszów Wyzwolenia Konopi ze znacznymi ilościami konopi indyjskich... należących do Tomasza Obary który po swoje lekarstwo niezwłocznie zgłosił się do komendy policji o czym ta zapomniała wspomnieć w oświadczeniu prasowym. Jeden z aktywistów został wypuszczony natychmiast Obara zamierza teraz walczyć o uwolnienie od zarzutów pozostałych zatrzymanych. 

 

post-2-0-06408800-1399406551_thumb.jpgpost-2-0-14133700-1399406552_thumb.jpgpost-2-0-51721900-1399406553_thumb.jpgpost-2-0-93375800-1399406554_thumb.jpg

 

1 lipca po przesłuchaniu Tomasza Obary, Prokurator Rejonowy Mokotów uchylił tymczasowy areszt wobec podejrzanego aktywisty Wolnych Konopi, w którego mieszkaniu Policja znalazła ponad 500 g konopi. W świetle wyjaśnień złożonych przez Tomasza Obarę nie budzi wątpliwości, że konopie były jego własnością, przeznaczone na medyczny użytek, a także na placek dla Prezydenta i Marszałka Sejmu. Ponad kilogram konopi udało mu się uzyskać z krzewów, które we wrześniu uprawiał pod Sejmem. Policja nie przeszukała stojącej pod Sejmem przyczepy, w której rosły rośliny. Ponadto wyszło na jaw nadużycie policjantów, w postaci błędnej kwalifikacji prawnej czynu dającej podstawy do niesłusznego tymczasowego aresztowania - prokuratura okręgowa już uruchomiła nadzór w tej sprawie. 
 
 
Dwa dni wcześniej w Warszawie zatrzymani zostali inni członkowie Inicjatywy Wolne Konopie, w tym główny organizator Marszu Wyzwolenia Konopi - Andrzej Dołecki. W mieszkaniu, w którym przebywał Policja znów znalazła konopie... należące do Tomasza Obary (w podobnej ilości i pochodzące z tej samej uprawy). Aresztowano kolejne dwie osoby, w tym Andrzeja Dołeckiego, pod absurdalnymi zarzutami (kolejne analogiczne nadużycie). Policjanci na swoje nieszczęście nie wiedzą jeszcze, że postępowania Obary nadzoruje prokuratura okręgowa - wydział nadzoru nad postępowaniem przygotowawczym. 
 
Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że to kolejna spartaczona akcja Komendy Stołecznej Policji wymierzona w Tomasza Obarę, który nadal pozostaje na wolności i śmieje się stołecznym w twarz - w najbliższych dniach o wybrykach stołecznych policjantów znów powiadomiona zostanie prokuratura okręgowa i prokurator generalny. Poprzednio po pisemnej interwencji Tomka prokuratura natychmiast przyjrzała się sprawie, co dzięki jego wyjaśnieniom doprowadziło do uchylenia aresztu wobec podejrzanego aktywisty w przeciągu tygodnia. W tym wypadku można z dużym prawdopodobieństwem liczyć na to samo. 
 
Komenda Stołeczna Policji zamiast dbać o bezpieczeństwo mieszkańców ugania się za grupą aktywistów i próbuje zrobić z nich zorganizowana grupę przestępczą. Policjanci muszą odpowiedzieć za takie nadużycia. Od poniedziałku sprawą zajmują się obrońcy podejrzanych. Prosimy o wsparcie medialne. 
 
Link to comment
Share on other sites

"Przy okreslaniu pojecia znacznej ilosci narkotyku kryterium zasadnicze stanowi ilość wytworzonych porcji, odnoszona do czystej ilości substancji aktywnej, a nie do ilosci dowolnie rozcieńczonej przez dilera. Znaczna ilość to taka, która wystarcza do odurzenia jednorazowo KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY OSÓB(sąd apelacyjny w krakowie)"

to już wiemy jaka to znaczna ilość :zbakany:

chyba nikt nie nosi przy sobie takich ilości;D

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak mozna z 576 g zrobic 1920 porcji dilerskich. Jakby tak jeden z drugim prokurator wzieli sie za dilerke, to w ciagu roku pobudowali by sobie luksusowe wille i kupili wypasione mercedesy. Od razu widac ze ci panowie maja leb na karku, potrafia zrobic cos z niczego. Istna kana galilejska. No chyba ze tylko tak na papierze maja umiejetnosc cudownego rozmnazania materii.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+