Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc w wybraniu zestawu?


mrx

Recommended Posts

witam
chcialem zapytac o pomoc w doborze calego zestawu i wszystkich rzeczy ktore beda mi potrzebne. bedzie to moj pierwszy raz wiec prosze o wyrozumialosc. zalezy mi aby wszystko zakupic za jednym razem...
jezeli macie lepsze opcje niz ta ktora podam badz tansze to prosze o info co i gdzie oraz co jeszcze dodatkowo do tego zestawu badz co wymienic i na co??
nie wiem czy cena dobra, ale jezeli osobno kupie to taniej to prosze o info. patrzylem na rozne sklepy z osprzetem i cenowo chyba jest oki. acha odrazu nadmienie iz chce kupic wszystko gotowe poniewaz nie mam czasu na budowe badz tworzenie swojego osprzetu.
 

Dark Room 60 II - ZESTAW OPTI

-Wyposażony Box uprawowy 60 x 60 x h160cm 
Zestaw zawiera:
. box: DarkRoom 60 II
. oświetlenie: lampa energooszczędna CLF 250W DUAL z odbłyśnikiem alu. tekstura + akcesoria
. wentylacja: wentylator promieniowy 225m3/h, filtr węglowy Proffesional 240-280m3/h, przewód wentylacyjny miękki
. wyposażenie dodatkowe: easy rolls, timer mechaniczny
Aby poznać dokładne parametry zestawu kliknij na zdjęcie.
 
 
Zestawy nie są okablowane, nie ma w nich doniczek etc. ponieważ jest to sprawa indywidualna,ale pamiętaj zapewniamy możliwość modyfikacji podzespołów i ich dobrania w zestawie według Twojego zapotrzebowania.
Skontaktuj się z nami !

 

 

co jeszcze do tego bedzie potrzebne??
dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zobacz cos takiego, tańsze, większe i jest hps a nie cfl
 

Dark Street 90 II - ZESTAW MINI

 
-Wyposażony Box uprawowy 90 x 90 x h160cm 
Zestaw zawiera:
. box: DarkStreet 90 v2
. oświetlenie: lampa HPS GIB 400W Flower Spectre z zasilaczem magnetycznym i odbłyśnikiem alu. tekstura + akcesoria
. wentylacja: wentylator promieniowy 250m3/h, filtr węglowy Eco 160-240m3/h, przewód wentylacyjny miękki
. wyposażenie dodatkowe: easy rolls, timer mechaniczny
Aby poznać dokładne parametry zestawu kliknij na zdjęcie.
 
 
Zestawy nie są okablowane, nie ma w nich doniczek etc. ponieważ jest to sprawa indywidualna,ale pamiętaj zapewniamy możliwość modyfikacji podzespołów i ich dobrania w zestawie według Twojego zapotrzebowania.
Skontaktuj się z nami !
 

 

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+