Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Ak47 Fem Pod Folia


uciulanygiecik

Recommended Posts

mam maly problem i brak fot niestety jutro zrobie i dodam.

mam pod folia 6x fem ak47 auto. wszystkie w jednym dolku w ktorym jest 50 l ziemi kupnej 6 - 6,5 ph + 6 litrow perlitu + 7 litrow kermazytu + garsc azofoski + ok 250 g burzy kwiatow w grnaulkach. dzisiaj bylem je odwiedzic i 4 wygladaja pieknie zero problemow a 2 cos swiruja. pierwsza ma male ciemnozielone listki i takie oklapniete jakby a druga jest jasno zolta i slabo rosnie. druga obstawiam brak azotu jakims cudem. ale pierwsza nie mam pojecia. sugestie? myslalem czy moze jakos sie nie przelala sama. bo rosnie w samym rogu folii i moze jakos wody wiecej tam plynie po deszczach albo kij wie co. jutro dodam fotki i prosilbym o szybkie i konkretne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam pod folia 6x fem ak47 auto. wszystkie w jednym dolku w ktorym jest 50 l ziemi

Ogromny błąd rośliny ze sobą rywalizuj i zabierają sobie pokarm możliwe ze te 2 są najsłabsze i zgina jak możesz to je daj do osobnych doniczek ale bez zdjęć to tylko przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strzel fotki kolego. Bardzo możliwe że mamy podobny problem. Jak z wentylacją pod tą folią masz? Ja u siebie zaczynam rozważać nadmierną temperaturę pod folią i słabą cyrkulację powietrza. Kilka sztuk praktycznie stoi ze wzrostem w miejscu, kilka poszło w górę wypuszczając jedynie kilka par o dziwo wielkich liści mając jakieś 30cm wysokości, a niektóre mają dodatkowo dziwny kolor, takie bardzo jasne są. Jestem na etapie badania czy problemem nie jest gleba lub jakieś niedobory ale coraz bardziej skłaniam się do temperatury i braku przepływu powietrza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wybaczcie ze ciagle zdjec nie ma ani tu ani w pamietniku moim ale musialem wyjechac i dopiero wrocilem dzisiaj. juto lece wszedzie ogarnac jesli tylko pogoda pozwoli. folia jest znajomego dzialkowicza, ma tam pomidory jeszcze, ogorki itp wymiary to jakies 4,5 m na 2,5 m. drzwi do niej sa ciagle uchylone. postaram sie jutro dodac fotki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+