Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Gnojówka Z Pokrzyw


NO

Recommended Posts

yo, mam takie pytanie, zrobiłem gnojówke z pokrzyw, pościnałem młode pokrzywy zalałem cieplą wodą i odstwaiłem na ogródku zakrwywajać steropianem przyciśnietym kamieniem. Gnojówka ma ciemny kolor i śmierdzi, myśłałem, że wszystko jest idealne póki nie zauważyłem, że wiadro od początku jest ułamane tak że jest spora dziura między steropianem a wiadrem.Czy gnojówka bedzie miała swoje właściwości i czy nadaję się pod planty?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Wojtec

ja też robię taki preparat na wszystko i nawet specjalnie zrobiłem małe otworki, na różnego rodzaju gazy wydobywające się podczas fermentowania, żeby przypadkiem nie jebnęło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Wojtec

zapomniałem Ci powiedzieć: co 2-3 dni należy taką gnojówkę przemieszać aby ją natlenić

jak rozcieńczać i jak stosować? to zależy czy robisz oprysk czy nawóz.

jeśli oprysk - to 5 dniach fermentacji

jeśli nawóz to po 4 tygodniach

jeśli 1 kg pokrzyw zalałeś 10 litrami wody

taką gnojówkę rozcieńczasz 1:10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

ja przygotowałem tę "gnojówkę" Trzymana 17 dni wszystko robione wg przepisu. Muszę opryskać jakieś chwasty z mszycą i zobaczę czy się boją Obrałem sobie za tester jednego z chwastów podlewając według przepisu - Rośnie w oczach smile.png Ale na MJ narazie nie będę testować niech podrosną smile.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+