Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Żółknące Końce Liści

modell4

Recommended Posts

Witam ,jestem początkującym jeżeli chodzi o uprawianie pomidorków,ale do sedna.moja roślinka konkretnie -ak47 af ma już 42 dni.2 razy podlałem ją plantonem k w dawce zalecanej przez producenta.już wcześniej miała lekko żółte końce liści,ale teraz jest coraz gorzej.czy to jest przenawożenie?sorki za jakość zdjęć,ale mam tylko telefon po ręką.

post-32713-009841400 1304785206_thumb.jp

post-32713-046828800 1304785473_thumb.jp

Guest FataMorgana M

Witam ,jestem początkującym jeżeli chodzi o uprawianie pomidorków,ale do sedna.moja roślinka konkretnie -ak47 af ma już 42 dni.2 razy podlałem ją plantonem k w dawce zalecanej przez producenta.już wcześniej miała lekko żółte końce liści,ale teraz jest coraz gorzej.czy to jest przenawożenie?sorki za jakość zdjęć,ale mam tylko telefon po ręką.

na 99% tak

Guest Wojtec

a co z ziemią? wiesz co to za ziemia? jaką wodą podlewasz?

wygląda na niedobór potasu a nie przenawożenie, i azotu jak powoli idą

ale niech się wypowie ktoś z większym doświadczeniem

ziemia jest kwiatowa,woda do podlewania niegazowana z biedronki,a czasem odstojała kranówa.podlewam co kilka dni jak już jest sucho.

następne podlania to sama woda,a potem się zobaczy.dzięki WOJTEC za zainteresowanie tematem.

wszystkie nawozy stosowałem w dawkach zalecanych na opakowaniu,więc jezeli chodzi o proporcje to napewno nie przejebałem.

poczytałem troszkę i pooglądałem zdjęcia roślinek ,które mają podobne objawy,wniosek-przenawożenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+