Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dziwna Sprawa

pan89

Recommended Posts

Siema wszystkim! Mam taki problem...kiedys gdy mialem lat 16-19 moglem jarac tyle ile chcialem i bylo zajebiscie, a teraz mam lat 22 i wystarcza dwa machy i nie ogarniam tej bani, czuje sie zdolowany. Moze jest ktos w stanie madrze na ten problem odpowiedziec...pozdr

może zmień ziółko. Jak palisz mocna indyjke w towarzystwie, to nic dziwnego, że masz doła, bo po typowym kanapowym upierdalaczu nie możesz się z ludźmi dogadać, co za tym idzie łapiesz doła, że Cie nie lubią...

spróbuj sobie coś samemu ogarnąć. teraz jest wyśmienity czas na start outa. Zasiej jakąś pogodną i słabsza w działaniu odmiankę i gwarantuje, że będzie dużo fajniej niż po gównie od dilera

Guest Shaman

Do głowy od razu mi przyszło to samo co pisze Lampa, po prostu dobierz odmianę dla siebie i zacznij uprawę na własną rękę.

Aczkolwiek chwilowa przerwa też może Ci wyjść na dobre.

A może ludzie z którymi palisz w jakiś sposób Cię ograniczają, no ale dobra Sativka powinna pomóc na zamułki. :Rastaman:

Mam to samo... kiedyś było spoko, a teraz nie jest już tak fajnie. Myślę że bardzie sativowe zioło powinno pomóc, ja w tej chwili mam tylko Passion#1 czyli indyjka. Sam już posadziłem swoje, tyle że wszystkie pierwsze sadzonki mi za*****i, a zostały same indyjki KUUUUUUURRRRRRR***AAAAAA.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+