Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziwna Sprawa


pan89

Recommended Posts

może zmień ziółko. Jak palisz mocna indyjke w towarzystwie, to nic dziwnego, że masz doła, bo po typowym kanapowym upierdalaczu nie możesz się z ludźmi dogadać, co za tym idzie łapiesz doła, że Cie nie lubią...

spróbuj sobie coś samemu ogarnąć. teraz jest wyśmienity czas na start outa. Zasiej jakąś pogodną i słabsza w działaniu odmiankę i gwarantuje, że będzie dużo fajniej niż po gównie od dilera

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do głowy od razu mi przyszło to samo co pisze Lampa, po prostu dobierz odmianę dla siebie i zacznij uprawę na własną rękę.

Aczkolwiek chwilowa przerwa też może Ci wyjść na dobre.

A może ludzie z którymi palisz w jakiś sposób Cię ograniczają, no ale dobra Sativka powinna pomóc na zamułki. :Rastaman:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam to samo... kiedyś było spoko, a teraz nie jest już tak fajnie. Myślę że bardzie sativowe zioło powinno pomóc, ja w tej chwili mam tylko Passion#1 czyli indyjka. Sam już posadziłem swoje, tyle że wszystkie pierwsze sadzonki mi za*****i, a zostały same indyjki KUUUUUUURRRRRRR***AAAAAA.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+