Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pytanko Indoor


gibo99

Recommended Posts

witam no to tak buduje boxa 100x100x175 i mam natepujace pytania:oswietlenie moge ruszac odrazu z 400w hps odleglosc od roslin 35cm czy moze dac na vega 2oow cfl na pozniej na flo 400hps wentylacja powietrze wtlaczajace i wyciagajace bedzie pochodzic z zewnatrz budynku bo mam taka mozliwosc wiec nie potrzebuje filtrow planuje wentylator lazienkowy jakie m3h 2x150m3 dadza rade ile roslin w planach 3x lawender 3x ww 3x euforia wszystko feminizowane nie bede pisal o ziemi i o nawozach bo to jasne prosze o opinie i rady co zmienic a co nie z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem przy takiej powierzchni 400hps bylby ok ale 35cm od szczytow.... Bedziesz mial piekarnik. Mocne wentylatory i cool tube. Sam wlasnie mam boxa o nietypowych wymiarach i niestety zrezygnowalem z hps ze wzgledu na temp. (poddasze).

Mysle nad cfl 3x 250w u ciebie tez powinno zdac egzamin

Albo ledy 2x 300w temperatura.... w zasadzie nie wydzielaja ciepla nawet w polowie tak duzej jak cfl a do hps to juz w ogole bez porownania ale CENA

Moze sie szarpne na ledy mam male ufo 50w i jestem mega zadowolony 1,2g z wata

Moze to i jakies rozwiazanie u ciebie?

W zeszlym roku jechalem na hpsach i szczerze mam dosc nawet kosmiczna wentylacja. Nie dawala u mnie rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+