Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy Mogę Dalej Jarać ?


Fishu

Recommended Posts

Witam.
Raz przed dyskoteką kumple jarali jointa, mówili, że dobry towar, to wziąłem bucha, no zaciągnąłem się.
Jeden buch - efekt spoko, cały rozluźniony, może mało ale poczułem moc I poszedłem na dyskotekę szkolną.
Przez pół godziny było ok, potem serce zaczęło walić i to pięknie. Ja już się boję, ale myślę 'zdaje mi się'.
Podszedłem do kumpla i mówię, żeby sprawdził, jak mi serce bije, on się przeraził i powiedział, że bije bardzo szybko.
Wróciłem do domu i położyłem się spać. Wstaję rano i było ok, tylko co jakiś czas mi serce biło. Potem zaczął się koszmar, każdej nocy budziłem się i czułem jak mi serce bije i do tego okropny ból przy szyi, z prawej strony. To nie wszystko, potem zaczęła mi jeszcze ręką mrowić i tak jakby drętwieć. Trwało to dobry tydzień. Poszedłem do internisty, nie chciałem, żeby się wydało, bo sprawa jakaś w sądzie by mnie zrujnowała. Powiedziałem mu o objawach i mówił, że dorastam, żebym zaczął brać magnez. No i przeszło po jakimś czasie od wizyty, magnezu nie brałem, bo chciałem się przekonać, czy to po zielsku.
Zapaliłbym sobie teraz, ale nie wiem czy nie dostanę jakiejś choroby serca. Nigdy z nim nie miałem problemu, oprócz tej akcji.
Pozdrawiam, Fishu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Shaman bez przesady, aż takich bad tripow po ganji miec nie mozna
po kwasie albo grzybach to tak, ale bad tripy po ganji praktycznie nigdy nie wystepuja.
chyba ze ja jestem za malo doinformowany.
 

dużo o tym myślisz to masz wrażenie jakbyś miał zdechnąć.

no to juz klasyczny bad trip, ale raczej po jakims mocniejszym psychodeliku niz mj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziomuś jak naprawdę tak źle było to nie jaraj na razie tylko poczekaj jeszcze kilka lat.Myślę że twoje objawy rzeczywiście mogły być spowodowane niedoborem magnezu,bo zauważyłem również u siebie że gdy palę zaczynają mi czasami mięśnie drżeć lub powieka(takie właśnie są skutki niedoboru magnezu).Może THC ma jakiś wpływ na poziom magnezu we krwi albo coś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+