Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zanieczyszczona Marihuana - Oczyszczenie


Macky

Recommended Posts

Każdy z was na pewno spotkał się kiedyś z zanieczyszczonym towarem, jest na to prosty sposób by oczyścić cannabis. Zwyczajny water-curring.
Fotorelacja z towaru który strzelał przy paleniu.
UWAGA tym sposobem oczyścimy ale też zmniejszy się objętość zieleniny.

Moczymy w wodzie, podgrzewając ją na małym ogniu, gdy zobaczymy ze zaczyna parować wyjmujemy
post-2-008970900 1301233807_thumb.jpg
post-2-080705000 1301233856_thumb.jpg
post-2-005189000 1301233877_thumb.jpg
Na zdjęciu widać syf, śmierdziało tabletką od bólu głowy.
post-2-056314800 1301233889_thumb.jpg
post-2-073785300 1301233899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to wszystko żeby powiększyć wagę tematu.. Czego to ludzie nie wymyślą, ludzkie pojęcie przechodzi.. Sposób dobry na oczyszczenie, wole jednak palić mniej, a oczyszczonego..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Wielkie dzięki za ten topic tez wziolem temacik ktory wygladal ale slabo pachnial już przeczuwałem że to chemia robi się kamyk i iskrzył i kiedy spalisz troszke w gife wyciagniesz wydziela się czany olejek zorientowałem się że to brix. Nie wiem po co jakis idiota to robił bo widac ze ganda była wyskiej jakości oglądałem ją pod lupą i na lufie również osadzało się thc(jestem tego pewien) i ten wspaniały sposob z gotowanie zadziałał topy przestały iskrzyć przestały wydzialać olejek i na gifie pokazuje się ładne czyste thc obiętościowo sporo się zmiejszyło ale szczerze to mam to w dupie bo chciałem to już od sprzedawać a teraz nie musze. Brawo za ten sposób :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio zrobiłem eksperyment, dwa giety które ewidentnie były "inne" opłukałem wodą. Temat po tym klepał mniej, a w wodzie była jakaś gęsta biała zawiesina. Po odparowaniu zostało 0,04g proszku który miał wielką objętość a małą wagę. Spaliłem ten proszek (na 3 nabicie było). Myśle że to była kofeina. Ktoś kupić musiał aparat Soxhleta żeby jego palenie sprawiało wrażenie mocniejszego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+