Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Końcówki Listków


wasik88

Recommended Posts

Mam problemy z roslnika 2 tydzien flo low ryder automat naswietlanie 14/10 podlewane woda teraz florovitem na kwitnienie i podejrzewam ze moglem przenawozic florovit tam było zalecane podlewac co tydzien a ja podlalem 2 razy spora dawke co 3 dni,ale drugą roslinke też tak podlewałem i jest wszystko ok. ale to chyba braki fosforu wystawiam żeby się upewnic i proszę o rady jak to opanować dzięki z góry.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego tylko 14h swiatla na dobe?Nie mozesz oswietlac normalnie, jak automata oswietlac sie powinno?

bo 3 roślinki ogólnie hoduje 3 odmiany dwa automaty diesel ryder , low ryder i normalna white widow , powoli szykuje white widow do tego tematu jutro przestawie na 12/12

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze nie wyglada to jak ksiazkowy przykład braku azotu, ale skoro tak duża rosline podlewasz tylko woda, to niedobor azotu jest nieunikniony, dodatkowo ten niedobór potwierdza fakt, ze to tylko dolne liscie.

no pewnie tak ale jeszcze na dole malo swiatla maja bo ciasny troche boxik a 3 roslinki sa i po prostu pozbywa sie roslinka zbednych lisci z dolu gdzie nie dociera praktycznie swiatlo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+