Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Box W Szafie, Parę Pytań Od Młodego Farmera.

orzechf

Recommended Posts

Siemanko!

Mam boxa - połówkę szafy o wymiarach 115 cm długości 35 szer. i 95 wysokości Do daje ok 0,4m2. Myślałem że uda mi się oświetlić to 6 świetlówkami kompaktowymi i własnie skończyłem robić sobie to cacko, ale chyba sie pospieszyłem bo z tego co widzę to chyba na nic mi to przy takiej skrzynce. Czy opłaca mi się więc do tego kupować takiego HPS'a "kompletna lampa sodowa do uprawy roślin 150W z żarówką PHILIPS SON-T Pro". Choć i tak ma ona tylko 15000 lm, więc może do tej lampy dołożyć jeszcze z 3-4 świetlówki po 1500 lm i na tym zacząć hodowle? Co moglibyście mi doradzić?

z 250W będzie ciężej to schodzić i z wilgotnością tez będzie gorzej. Ale moim zdaniem gra jest warta świeczki. Jeśli masz dodatkowe fundusze, to zainwestuj w cooltube, jeśli $$ brak, to możesz dać szybę pod hps'a i wetylatorek nad szybą i będzie gitara.

zasadniczo polecam kupić 250W i kombinować z chłodzeniem. Lepsze to niż 150W i świetlówki. Bo to też będzie nieźle grzało. Wielu osobą się wydaje, ze świetlówki nie wydzielaja ciepła. a wydzielają go całkiem sporo.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+