Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Box W Szafie, Parę Pytań Od Młodego Farmera.


orzechf

Recommended Posts

Siemanko!

Mam boxa - połówkę szafy o wymiarach 115 cm długości 35 szer. i 95 wysokości Do daje ok 0,4m2. Myślałem że uda mi się oświetlić to 6 świetlówkami kompaktowymi i własnie skończyłem robić sobie to cacko, ale chyba sie pospieszyłem bo z tego co widzę to chyba na nic mi to przy takiej skrzynce. Czy opłaca mi się więc do tego kupować takiego HPS'a "kompletna lampa sodowa do uprawy roślin 150W z żarówką PHILIPS SON-T Pro". Choć i tak ma ona tylko 15000 lm, więc może do tej lampy dołożyć jeszcze z 3-4 świetlówki po 1500 lm i na tym zacząć hodowle? Co moglibyście mi doradzić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z 250W będzie ciężej to schodzić i z wilgotnością tez będzie gorzej. Ale moim zdaniem gra jest warta świeczki. Jeśli masz dodatkowe fundusze, to zainwestuj w cooltube, jeśli $$ brak, to możesz dać szybę pod hps'a i wetylatorek nad szybą i będzie gitara.

zasadniczo polecam kupić 250W i kombinować z chłodzeniem. Lepsze to niż 150W i świetlówki. Bo to też będzie nieźle grzało. Wielu osobą się wydaje, ze świetlówki nie wydzielaja ciepła. a wydzielają go całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+