Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Box W Szafie, Parę Pytań Od Młodego Farmera.


orzechf

Recommended Posts

Siemanko!

Mam boxa - połówkę szafy o wymiarach 115 cm długości 35 szer. i 95 wysokości Do daje ok 0,4m2. Myślałem że uda mi się oświetlić to 6 świetlówkami kompaktowymi i własnie skończyłem robić sobie to cacko, ale chyba sie pospieszyłem bo z tego co widzę to chyba na nic mi to przy takiej skrzynce. Czy opłaca mi się więc do tego kupować takiego HPS'a "kompletna lampa sodowa do uprawy roślin 150W z żarówką PHILIPS SON-T Pro". Choć i tak ma ona tylko 15000 lm, więc może do tej lampy dołożyć jeszcze z 3-4 świetlówki po 1500 lm i na tym zacząć hodowle? Co moglibyście mi doradzić?

Link to comment
Share on other sites

z 250W będzie ciężej to schodzić i z wilgotnością tez będzie gorzej. Ale moim zdaniem gra jest warta świeczki. Jeśli masz dodatkowe fundusze, to zainwestuj w cooltube, jeśli $$ brak, to możesz dać szybę pod hps'a i wetylatorek nad szybą i będzie gitara.

zasadniczo polecam kupić 250W i kombinować z chłodzeniem. Lepsze to niż 150W i świetlówki. Bo to też będzie nieźle grzało. Wielu osobą się wydaje, ze świetlówki nie wydzielaja ciepła. a wydzielają go całkiem sporo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+