Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mozliwosc Herma?


Stachuuu

Recommended Posts

elo,co mnie trapi,a mianowicie ...

roslinka caly czas naswietlana 12na12 wiek 11 dni ale troche sie wydazylo i zastanawia mnie to czy jest mozliwosc herma.

dzien pierwszy do dnia 4tego naswietlana 12/12

dzien 5 cimnia 24godzin.

dzien 6 do dnia 8 naswietlanie 12/12

dzien 9 ciemnia 18godzin

dzien 10 do 11 naswietlana dalej 12/12

jak myslicie jaka jest mozliwosc herma ,dodam ze ciemnia byla spowodowana przypadkowo(ktos wylaczyl i zapomnial wlaczyc spowrotem)teraz mam nad tym kontrole.

jak bedzie herm na 100PROcent to wyjebie ja odrazu bo szkoda kasy za prad.

pestka feminizowana indor MIX.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co ja slyszalem to ze jak rosline zle traktujesz to moze z kobietki chlopak sie rozwinac

to znaczy jak za krutko albo za malo swiatla kobiecie dasz to bedzie miala jaja,

znam dwuch gosci, jeden kupil 10 nasion fermi, dal jej 12 godzin swiatla i 400 watt na 3m2, wyszly mu 2 kobiety i jedna byla nadodatek herma

drugi kupil 10 nasion reglarnych ale bardzo dobrze je traktowal, wszystkie kobiety mu wyszly

niemam zaduzo doswiadczenia ale duzo czytalem, i jak malo roslin masz to bym wyjebal

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogolnie to tez zalezy od pestek.Czasem femi po prostu sie hermia, tak samo jak regi.Mozesz miec wzorowe warunki, a i tak sie pohermia.Po prostu maja to juz zapisane w genach.Hermienie moga takze powodowac inne czynniki, wahania temp. stresowanie rosliny w inne sposoby, niz swiatlem, itd.Jesli chodzi o hermienie swiatlem, to najgorzej jest przerywac faze ciemna roslinie.Jesli zdarzy sie kilkanascie razy wlaczyc swiatlo na troche roslinie w fazie ciemnej(sadzonki nie sa tak wrazliwe) to moze to skutkowac hermieniem.Wiec najwazniejsze, to nie pozwalac, aby w fazie ciemnej do boxa dostawalo sie swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+