Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zakażenie


Mr.ThC

Recommended Posts

przed swietami dokladnie 23.12 po pijaku zaliczylem glebe na schodach do metra najebany nic nie czulem wszystko bylo git.nastepnego dnia pojawil sie obrzek nie duzy lekko bolalo wiec sie nie przejmowalem bo wszystko bylo normalnie zjadlem wigilie znowu sie najebalem wszystko git.nastepnego dnia opuchlizna byla juz wieksza i pojawily sie problemy z chodzeniem mimo smarowania masciami przeciwbolowymi i brania tabletek . 26.12 opuchlizna byla juz ogromna i poszedlem do lekarza lekarz zadzwonil po karetke i powiedzial zebym nic nie jadl bo bedzie operacja dzisiaj .mocno zszokowany w szpitalu dostalem kroplowke i rozcieli wycieli kawalek miesnia i skory bo byly zakazone i zalozyli pompe i dwie dreny ktore sciagaly zbierajaca sie rope po tygodniu w szpitalu jak juz moglem sie ruszyc troche poprosilem dziewczyne zeby przyniosla mi tematu troche.jakie bylo moje zdziwienie jak po 3 dniach lezenia spizgany na okraglo ropa przestala sie zbierac pod skora i odlaczyli mi ta pompe i wyciagneli dreny.szpital opuscilem w piatek i wszystko gra boli troche jak chodze(o kuli) ale jest o niebo lepiej.nie mam pewnosci czy trawa ma z przyspieszonym zdrowieniem jakis zwiazek bo nie slyszalem o tym zeby dzialala antybakteryjnie ale nie wiem mi pomoglo pale nadal codzien chodze na zmiany opatrunkow do szpitala bo przeszczep skory w miejsce ubytku bede mial za jakies 3 tygodnie jak to sie troche zarosnie.marihuana dobra na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szaczunek za poświęcenie się, palić w szpitalu heheh. Wydaje mi się że MJ może miała jakiś znikomy wpływ na tą twoja opuchliznę i ropę. To bardziej pomoc lekarzy. Wiesz co to był za sprzęt? indica jakaś czy sativka?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+