Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

White Russian x Cindirella '99 - Smoke Report


Ganjarz

Recommended Posts

WHITE RUSSIAN X CINDIRELLA '99

 

 

MOC 8.5/10

SMAK 6/10

DZIAŁANIE 10/10

ZAPACH 8/10

Pochodzenie
Z własnego indoora.

Pestki
Lipas Genetics

Działanie
Palenie to naprawdę trafiło w mój gust i nie tylko mój :ganja: Ewidentnie czuć w tej odmiance sativke, myślałem że PurpleJems był odmulony, ale WRxC'99 go zmiażdżył

Faza wchodzi bardzo szybko, przygoda zaczyna się po wypuszczeniu chmury, błogi stan, niesamowita lekkość umysłu. Po pierwszym szkle byłem tak ujebany że przychodziły mi do głowy takie rozkminy że ciężko to opisać, nawet salon najarany posprzątałem co raczej rzadko się zdarza, szczególnie po jaraniu :zakrecony: Podsumowanie klepy moim i ziomków zdaniem: Jesteś strasznie najarany, ale w każdej chwili można się ogarnąć, z kimś pogadać na poważny temat

 Nawet w pracy się nie ogarnęli, a przyszedłem skopcony koszmarnie 

Smak
Smak to jedyne co w ogóle mi nie przypasowało, strasznie cytrusowy, coś ala grejpfrut i limonka - nie moje klimaty, dałbym w ocenie 4, ale wszystkim ziomkom jakoś smakowało, więc niech będzie te 6...

Zapach
Na początku topki waliły po prostu, dopiero teraz susz zaczął pachnieć

Ciężko określić czym pachną, ale bardzo cytrusowo, ktoś powiedział że pachnie jak ananas, kto inny że jak gruszka, wiec zdania są podzielone. W każdym razie pachną owocowo :P

Dym
Dosyć gryzący w gardło przy większym buchu, po wiadrze nie było kota który by chociaż raz nie kaszlnął, ale wcale mi to nie przeszkadza.

Popiół
Szarawy, ale bardziej podchodził pod biel.

OGÓLNIE DAJE JEJ 8/10 - jak będę miał styczność z afami jeszcze, to na pewno powrócę do tej odmianki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Pozwolę sobie dopisać swoje wrażenia.

WRxC99 AF

MOC 7/10

SMAK 5/10

Działanie 10/10

Zapach 8/10

Pochodzenie Własny indoor

Pestki Lipas Genetics

Działanie:

Jestem w stanie zgodzić z poprzednikiem, dodam że dawno nie paliłem czegoś takiego, możliwe że nigdy nie paliłem sativy której w tej roślince jest dużo. Nie zamula, wręcz pobudza, co prawda nie jestem jakimś pracusiem bo bace raczej wegetuje na kanapie, ale nie zasypiałem po 5min.Znalazłem siłę na przyrządzenie wielokrotnie posiłków które są bardzo potrzebne. Ogólnie piękny stan chce się go przedłużać. Brak bólu głowy co często bywa po AFach.Tak jak powiedział Ganjarz można szybko się ogarnąć.

Smak i Zapach:

trudno powiedzieć nie wiele tego miałem więc nie zdążyłem przycurrować mimo wszystko z końcówką partii smak i zapach robił się wyraźniejszy, smak mi nie pod pasował(jakieś takie owoce ale nie miłe jak susz na wigilie) jednak zapach mógłby skusić nie jednego abstynenta.

Podsumowanie :

Bardzo dobra odmiana dużo lepsza niż mój pierwszy AK47 czy inne odmianki spotykane w dilerskich workach. Mogę polecić każdemu kto nie lubi się za****ć do nieprzytomności a spędzić miło czas w gronie znajomych czy też na wieczorny chill.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+