Jump to content
centrummarihuany

thc-thc

ganjafarmer

Spray Gibberelic Acid- No Mercy Supply


ndnf

Recommended Posts

Jestem ciekaw czy miał ktoś do czynienia z tym preparatem od no mercy supply. W opisie wyraźnie jest zaznaczone, że należy go używać między 1,a drugą fazą kwitnienia, czyli między agresywnym wzrostem odrostów, a formowaniem się kwiatów? 
Opis:

Ten specjalny GA-Aerozol może być bezpiecznie stosowany w celu bogatszego rozkwitania roślin Cannabis oraz zwiększenia produkcji żywicy. Jest to efekt działania kwasu giberylowego (kwasu otrzymanego chemicznie, a więc nie jest to preparat hormonalny), który stymuluje w roślinach hormony żeńskie. Należy go używać tylko w przypadku zdrowych roślin i tylko podczas okresu widocznego rozkwitania.
Najlepiej stosować aerozol krótko przed zgaszeniem światła. Można też na kilka godzin zawiesić światło wyżej.
Butelka zawierająca 100 ml GA-Aerozolu wystarcza do zastosowania dla 50 roślin. Rozpylaj na pewnej wysokości nad roślinami - nie rozcieńczaj.
Opryskiwać rośliny należy jednokrotnie po ich 23-26 dniowym kwitnięciu lub 23-26 dni po przełączeniu okresu naświetlania na 12 godzin.
Wskazówka: zmiana z pierwszego do drugiego okresu przejściowego rozkwitania jest najlepszym momentem do zastosowania. (Możliwe jest bezpośrednie użycie w beczce - po informacje skontaktuj się z No Mercy Supply). Efekt jest błyskawicznie widoczny.
Wymagany jest dodatkowy okres jednego tygodnia po przekwitnięciu (dostosuj stosowanie odżywek, nawadnianie, zbiór roślin itp.). Podczas tego ostatniego tygodnia rośliny przybiorą na wadze więcej niż w "normalnych" warunkach. Niektóre rośliny reagują lepiej na 11 godzin naświetlania podczas ostatnich dwóch tygodni.
No Mercy Supply nie bierze odpowiedzialności za możliwe efekty uboczne spowodowane złożonością aktywności hormonalnej tego stymulatora.

Wszelkie opinie, doświadczenia itp. mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saatori

stosowalem to od innej firmy, kupione na allegro. nie polecam

planty sie rozciagnely jakby nie mialy swiatla w ogole. 20cm lodygi w tydzien, zero lisci. a dawka zalecana byla stosowana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
centrummarihuany

thc-thc

grower


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+