Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tzw. Tiki


EsBeTe

Recommended Posts

Witam , przedstawię wam moją obawę możę to nie jest grozne ale jednak troche się dziwię temu zachowaniu a więc .

Odkąd pale MJ z półtora roku już bd . Coraz częsciej mam tzw tiki np : nogi (najczęściej) , ręki , barq .

Tak z nikąd nagle ją ruszam . xD

Mieliście tak ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam tak czasami jak się zbakam, a pale od 4 lat. Wystraszyłem się kiedyś że aż chciałem do lekarza cisnąć, ale to tylko od czasu do czas na zgrzewie a więc dałem spokój, musisz się przyzwyczaić :P chyba że masz oporowe tiki, to wtedy goń do neurola, bo nie ma co igrać ze zdrowiem :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a Orzechy jesz? Warzywa i ryby jadasz?

jak nie, to masz odpowiedź. Za drżenie mięśni odpowiada najczęsciej niedobór magnezu i potasu. Jeśli chodzi o problemu z nerwami (nie mam na myśli stresu) to witamina B w połączeniu z wyżej wymienionymi powinna pomóc. Jednak nie przyjmuj zaraz całej fiolki tabletek, bo niedługo napiszesz post typu, "napierdalaja mnie nerki".

Polecam zacząć sie zdrowiej odżywiać. Więcej warzyw, orzechów i ryb. a problemy tego typu nie będą sie pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo

Często mięśnie drgają/skaczą mimowolnie z przemęczenia i jak @lampa napisał z braku witamin.. Tak samo jest z delikatnymi skurczami i może stąd takowe tiki.Ja też tak nie raz mam że noga drgnie bez mojego pozwolenia czy coś tego typu.

Btw. przejmujecie się tak blachymi sprawami.. co mają powiedzieć ludzie z zespołem Tourete'a;/

h*j CenzurA.!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+