Jump to content
thc-thc

grower

Lemon Skunk x Disel Ryder - Smoke Report


Bebook

Recommended Posts

Pochodzenie: własna produkcja kule, in

Moc: 8/10 jak na automata

Smak: 9/10 tak samo zapach, pełen koszyk cytrusów, to naprawde je**e cytryna, smaczek długo pozostaje w ustach, bardzo delikatny, fajny...

Zadowolenie: 9/10 hehe przesadzone zapewne bo z własnych kulek

Wyszedł upierdalacz straszny,lecz kanapa sie stosunkowo nie załącza, mimo ze na automata dosc długo kwitnie bo te 75 dni spokojnie można potrzymać, nawet dłuzej. Strasznie siada na gały, od razu na maxa czerwone czyli to co lubie. Działa dziwnie bo mimo ze upierdoli to nie zamuli, rzadko spotykane wśród automatów. Na koniec po zejściu nie zamula prawie. Nie odbiera checi do życia, nie boli po tym łeb jak po innych automatach. Jeśli chodzi o af to jest to automat nie do podjebania, razem ze swoją gammą kolorów które przybiera krzak pod koniec flo...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pochodzenie: od Bebooka

Moc: 7/10 wchodzi po 5-10 min

Smak: 5/10 (to chyba źle wyplukany ripen) zapach 11/10 Ten stafik powinno sie butelkowac pod marką CoCo Chanel kosz cytrusów,po 3tyg. curringu zaczynalem czuc aromat truskawki

Zadowolenie: 8/10 Ziółko naprawde wydajne. Wiekszosc fazki odbywa sie w glowie ale wkretka zalezna od nastroju: czasem nie ruszalem sie dwie godziny z kanapy,czasem nie siedzialem w jednym miejscu dluzej niz dwie minuty a sam na sam z kobieta :> ? Bajka. Głowa nie boli po zejsciu. Ja palilem gownie z bonia to faza sroga, lolek tez potrafil zakrecic ale juz bardziej klimatycznie.

 

Ogolnie matex na kazda okazje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pochodzenie: in z kul Bebooka

Moc: 8/10

Smak: 10/10, dym pachnie intensywnie cytrusami, tak jak i susz, co przekłada się na przyjemny posmak po wypuszczeniu dymu

Zadowolenie: 10/10

Na ocenę składa się kilka czynników - to była to pierwsza uprawa, plon zaskoczył mnie wagą (mikrobox, 3x20W cfl, a wyszło 27g z jednej rośliny) oraz zapachem, którym wszyscy poczęstowani się zachwycają.

  • Faza wchodzi z opóźnieniem, stopniowo opanowując niemal całe ciało. Działanie odczuwalne 3-4h od spalenia, bez zamuły czy bólu głowy na zejściu.
  • Potrafi mocno zrelaksować i odprężyć ciało, ale jednocześnie zostawia rezerwę mocy pozwalającą na wędrówkę w jakieś ciekawe miejsce - czyli nie przybija do kanapy, jeśli nie mamy na to ochoty. Zależy to również od ilości pochłoniętego przez nas dymu - im więcej, tym trip bardziej "stacjonarny".
  • Moc ciężko mi dokładnie określić, bo nie mam skali porównawczej poza bliżej nieokreślonym paleniem "od dila", a te bywają różnej jakości i zawartości <_<, ale zdecydowanie powyżej przeciętnej.
  • Co do trudności uprawy, to wystarczy trzymać się podstawowych zasad i roślinka odwdzięcza się tym, co najlepsze i nie trzeba jakiegoś wielkiego doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+