Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

GrowBox do oceny


bogoz

Recommended Posts

sam biohumus i planta k to za mało <_< spróbuj zaopatrzyć się jeszcze w humus,florovit,witaminy + coś na poprawę plonu(nilvit).Ceny tych preparatów to kilka złotych,za to roślina odwdzięczy się dorodnym plonem.Z koca ratunkowego zrezygnuj,zakup mylar.Wentylatorki komputerowe 8x8 są w sam raz dla 250,tylko musisz zamontować ich więcej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Box jest mniejszy szerokosci ma 48 cm
wysokosci ma 95 cm
mysle ze takie oswietlenie bedzie w sam raz?

lampa-sodowa-hps-do-uprawy-roslin-150w
co do wentylacji mam watpliwosci gdzie wywiercic otwory i jak dluze zeby temp sie utrzymala,na zewnacz boxa bedzie chlodno.
Jedna dziure zrobie na poziomie donic i zamontuje tam

wentylator-lazienkowy-domowy-fi100

I drogi taki sam na przeciwko gornego otworu wentylacyjnego?
grzalka-akwarystyczna-z-termostatem-rena-f200w

to mysle tez sie przyda kiedy zarowka bedzie zgaszona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no skoro masz juz swiatlo boxa itp to bierz sie do pracy i pokaz co zrobisz.

Co do wentylacji polecil bym ci dac zamiast na wysokosci lampy na dach gdzies w przeciwleglym rogu do wentylatora dolnego. zaoszczedzi Ci to potem nerwow jak bedziesz chcial w przyszlosci jakis filtr weglowy zamontowac na to potem bo tylko wezmiesz rurkefi100 wsadzisz jeden koniec do wentylatora drogi na filtr i dziala nie trzeba nic wieszac. A do srodka polecam wentylator mieszajacy ( moga byc wiatraczki PC )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Box zrobiony 48/95 dwa wentylatorki komp jeden gora wyciagajacy i na dole wiejacy na doniczki

Czekam jeszcze na biala folie 100% swiatloszczelna

LAMPA SODOWA HPS 150W

HESI Mini Starter KIT Uprawa HPS oraz Ripen

jak to dojdzie jade po zwykla ziemie + doniczki 7,5litra?beda ok? aha no i najwazniejsze jest to moja 1 uprawa wiec mysle ze wezne White Widow Automatic FEM x3 bez nasionek wyniosło mnie to ok 272zl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+