Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Box / Hydroponika


materac48

Recommended Posts

Siemano

Pisałem nie dawno w tym dziale o pomoc w projekcie boxa. Dzisiaj wychodzę z kolejna prośbą bo finanse się zmieniły na lepsze. Mam do wydania 5000 - 6000zł.

Myślałem o hydroponice. Chciałem wsadzić hydro do gotowego kupionego boxa. Jakieś rady ?

Dokładniej chodzi mi o box Dark Street 120 tylko nie mam pomysłu na układ hydroponiczny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano

Pisałem nie dawno w tym dziale o pomoc w projekcie boxa. Dzisiaj wychodzę z kolejna prośbą bo finanse się zmieniły na lepsze. Mam do wydania 5000 - 6000zł.

Myślałem o hydroponice. Chciałem wsadzić hydro do gotowego kupionego boxa. Jakieś rady ?

Dokładniej chodzi mi o box Dark Street 120 tylko nie mam pomysłu na układ hydroponiczny.

kolego nie masz pojecia o uprawie jeszcze a za hydro sie chcesz brac dziwne podejscie zreszta 5-6tys ? Co ty chcesz cala chate wypelnic ? Jak chcesz zaczac uprawe to lepiej kup sobie stary 2namioty jeden na weg (1m2) i na flo (2m2) i robisz nieprzerywany cykl co dajesz na flo tydzien predzej pobierasz klony wegujesz je przez okres kwitnienia innych plantow jak tamte sie koncza to przeskakujesz z weg na flo + klony i cykl od nowa przez co jestes jakies 5-10tyg zawsze do przodu z czasem.A jak zobaczysz ze Ci dobrze idzie to wtedy sam bedziesz wiedzial co kupic.

Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O moim pojęciu na temat uprawy nic nie wiesz więc pomiń ten temat. To samo tyczy się kasy. Mam do przeznaczenia 5-6 tysi i chcę to wykorzystać. Interesuje mnie hydro więc proszę o pomoc w złożeniu zestawu, reszta to moja działka.

Z takim podejsciem to nie licz na wielka pomoc zamiast tak pisac wystarczy normalnie przedstawic sprawe.

Skoro masz do wydania 5-6k to wydaj je i kup sobie 2x ten zestaw i badz szczesliwy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+