Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nawozy Organiczne, pytanie


k4elth4s

Recommended Posts

najlepiej jak byś kupił i sam zobaczyl bo watpie zeby ci ktos powiedzial, ale moge sie mylic natomiast ja jade na hemikach obecnie mam zestaw hesi ale tutaj widze jest bio canna czyli od canny a w hemikach podobno tez maja niezle nawozy to moglbys ich sprobowac. ja jestem za canna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BIOBIZZ na całą uprawe wystarczy:

Bio-Grow 0,5L

Bio-Bloom 0,5L

TopMax 0,5L

ADVENCED NUTRIENTS droższe ale jedne z najlepszych nawozów organicznych na świecie

Iguana Grow 1L

Iguana Bloom 1L

Osobiście wybrałbym nawozy BioBizz dobra cena + jakość

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a advenced sa duzo lepsze, bo szczerze mowiac jak roznica jest nie wielka a nawet gdyby byla w granicach 100 zl to wole doplacic, jestem poczatkujacy ale jak sie za cos biore chce zrobic to jak najlepiej i zainwestowac w to ile moge, nawet jesli mialoby to ozanczac odmowienie sobie innych przyjemnosci

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Jesli jeszcze sie nie zdecydowaleś to odradzam kupowania na allegro bo jest monitorowane. Sprzedawca nie ma na to wpływu, dane kupujących na prośbę wiadomych służb zgodnie z prawem udziela administrator serwisu allegro. Administrator growshopu wrazie prośby o podanie danych kupujących może powiedzieć że była awaria komputera na którym była baza danych. Co do samych nawozów nie powiem Ci co lepsze bo nie stosowałem zadnego z podanych bo na outcie ze wzgledu na małą częstotliwość wizyt nie warto kupować takich rzeczy(chyba że jest inaczej). Osobiście wydaje mi sie że ci wszyscy producenci nawozow z ukierunkowaniem na uprawe baki troche naciągają ludzi z tego względu że jest to dość zamknięty rynek i doskonale zdają sobie sprawe z tego że obojętnie ile wybulimy na nawoóz uprawa sie będzie Ku*****o opłacać. Ogólnie widze że uparłeś sie na naturalne. W tym sezonie stosowałem Guanokalong (proszek) ze względu na długotrwałe działanie - 2 miesiące. Rośliny jakoś lepiej nie wybiły niż na oborniku ale ciężko to porowncac bo na outcie jest zbyt wiele czynników wpływających na całokształt. Poleciłbym chemiczny chyba że chcesz nasiona robić z krzaka ale więcej nie powiem bo tytół tematu jest inny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+