Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Nawozy Organiczne, pytanie

k4elth4s

Recommended Posts

najlepiej jak byś kupił i sam zobaczyl bo watpie zeby ci ktos powiedzial, ale moge sie mylic natomiast ja jade na hemikach obecnie mam zestaw hesi ale tutaj widze jest bio canna czyli od canny a w hemikach podobno tez maja niezle nawozy to moglbys ich sprobowac. ja jestem za canna

Guest dzimbass

BIOBIZZ na całą uprawe wystarczy:

Bio-Grow 0,5L

Bio-Bloom 0,5L

TopMax 0,5L

ADVENCED NUTRIENTS droższe ale jedne z najlepszych nawozów organicznych na świecie

Iguana Grow 1L

Iguana Bloom 1L

Osobiście wybrałbym nawozy BioBizz dobra cena + jakość

a advenced sa duzo lepsze, bo szczerze mowiac jak roznica jest nie wielka a nawet gdyby byla w granicach 100 zl to wole doplacic, jestem poczatkujacy ale jak sie za cos biore chce zrobic to jak najlepiej i zainwestowac w to ile moge, nawet jesli mialoby to ozanczac odmowienie sobie innych przyjemnosci

• 3 weeks later...

Jesli jeszcze sie nie zdecydowaleś to odradzam kupowania na allegro bo jest monitorowane. Sprzedawca nie ma na to wpływu, dane kupujących na prośbę wiadomych służb zgodnie z prawem udziela administrator serwisu allegro. Administrator growshopu wrazie prośby o podanie danych kupujących może powiedzieć że była awaria komputera na którym była baza danych. Co do samych nawozów nie powiem Ci co lepsze bo nie stosowałem zadnego z podanych bo na outcie ze wzgledu na małą częstotliwość wizyt nie warto kupować takich rzeczy(chyba że jest inaczej). Osobiście wydaje mi sie że ci wszyscy producenci nawozow z ukierunkowaniem na uprawe baki troche naciągają ludzi z tego względu że jest to dość zamknięty rynek i doskonale zdają sobie sprawe z tego że obojętnie ile wybulimy na nawoóz uprawa sie będzie Ku*****o opłacać. Ogólnie widze że uparłeś sie na naturalne. W tym sezonie stosowałem Guanokalong (proszek) ze względu na długotrwałe działanie - 2 miesiące. Rośliny jakoś lepiej nie wybiły niż na oborniku ale ciężko to porowncac bo na outcie jest zbyt wiele czynników wpływających na całokształt. Poleciłbym chemiczny chyba że chcesz nasiona robić z krzaka ale więcej nie powiem bo tytół tematu jest inny.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+