Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwsza uprawa


Samba

Recommended Posts

Witamy na forum! Narazie trudno powiedziec bo dopiero sie cos zaczyna dziac. Musisz napisac troszke wiecej jak z nia postepujesz. Czyli jaka masz doniczke ile czasu ma krzak jakim ph podlewasz planta i czy cos nawoziles. Jak dla mnie to raczej masz problem z ph. Napisz jeszcze jaka masz ziemie bo nie wyglada najlepiej i jaka jest w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wygląda ok. Nie jest rewelacyjnie ale źle też nie.

Proponuje jak najszybciej przesadzić do większej doniczki z dobrą ziemia doniczkowa/kwiatowa. Bo z tego co tam widze, to masz jakiś gliniasty czarnoziem. Ziemia musi być maksymalnie przepuszczalna, a te kuleczki świadczą o tym że twoja ziemia taka nie jest.

Nie mam pojęcia co jest z tym listkiem. możliwe, że dotknał świetlówki.

Podaj więcej szczegółów.

Czym świecisz, jaka temperatura, jaka wilgotnosć (nawilżasz powietrze jakoś?) jakie nawozy dałeś itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

to było z wczoraj i tak podlałem biohomusem i teraz jest taka
aha mam ziemie z ogródka doniczne małą nawet nie wiem ile ma
ale zamierzam zrobić 1 krzaczna takiego troche słabszego na nabraniedoświadczenia i uczyć sie na błędach
mam jeszcze 1 nasionko więc 2 będzie lepsze ten box to karton po kasku na rower i 1 swietlówka tylko 20w ;d energooszczędna

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+