Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Malutka uprawa z zawiasem


SnooDogg

Recommended Posts

powalone prawo...

mój znajomy mial rok na 3 lata za posiadanie 0,3g ganji i dokumentów pochodzących z kradzieży, a ostatnio wybił szybę w radiowozie i obraził policjantów to dołożyli mu tylko pół roku do zawiasu...

a za krzaczka gniłbym w celi

artykul nic nie wyjaśnil bo ten chłopak nie mial zawiasów za narkotyki wcześniej i ma przypał za posiadanie bo psy wbiły po zakonczonej uprawie..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no nie miał zawiasów ale orientacyjnie. A ogólnie za uprawe grozi do 2 lat

Ja na twoim miejscu bym nie uprawiał.. Bo troche ch****o isc do paki za jednego krzaka.

No ale też nie można z góry zakładać, że się wpadnie. Gdyby każdy tak robił to w Polsce nikt by nie sadził/sprzedawał/palił.

Rób jak chcesz.. w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak wiem, ale kilka mies temu miałem wjazda na chate, nasi stróże prawa chcieli sie przekonac czy dalej jestem złym człowiekiem i pale marihuane... Oczywiście nic nie znaleźli, gdyby nie to napewno bym sie nie wachał i zasadzilbym tego krzaczka...

mam też troche nieodpowiedzialnego brata i zawsze jego mogą pokręcić z jakąś głupią ilościa, wtedy odrazu wjazd na chate.

Dlatego ciekawy byłem czy orientujecie sie jakie mogą być konsekwencje w moim przypadku

Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema. Sorry za :offtop: ale mam podobny dylemat co autor tematu...Pół roku temu miałem przypał za uprawę 4 krzaków i posiadanie 0.2g giba. To był mój pierwszy przypał na psiarni. Cała rozprawa w sądzie trwała jakieś 10 minut co jest śmieszne, dostałem 150 h prac społecznych ale o żadnych zawiasach nie było mowy... :? Mieli wysłać do mnie wezwanie na drugą rozprawę (żeby powiadomić mnie gdzie i kiedy mam pracować). Dziś mija jakieś 7-8 miesięcy i żadnego wezwania nie dostałem...

1. Czy tak długo trzeba czekać na te prace społeczne skoro żadne wezwanie do mnie nie przyszło czy też może odpuścili mi :P ?

2. Czy jeśli teraz wpadłbym znowu z jakimiś 2 krzaczkami to też odrazu idę siedzieć skoro o żadnych zawiasach sędzia nie mówiła?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+