Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

GB 47x58x87


taki typ

Recommended Posts

Witajcie, mam kilka pytań, które pomogą mi w budowie ( kolejnego ) growboxa. postaram sie go zbudowac ta takiej zasadzie:

1. nie będzie przeszkadzało to ze wiatraki od wlotu i od wylotu zamontowane sa na taj samej (tylnej) ścianie? czy jest to jakaś różnica. Chce tak zrobić bo będzie to wygodniejsze i bardziej praktyczne w maskowaniu szafki.
2. narazie nie posiadam hpsa ( myślę nad 150W ) może jakieś inne propozycje?
3. na jakiej mniej więcej wysokości umieścić siatkę?
4. nie wiem dokładnie jakie pestki chce zamówić wiem tylko ze maja być to af'y poszukuje najbardziej wydajniejszych i łatwych w uprawie. Też prosiłbym o pomoc w tym zakresie.
5. donice mam zamiar zrobić samemu(ciężko z hajsem). wysokość ma mieć mniej więcej 25cm, a szerokość 18 (ok 6,5L)
i narazie to byłoby na tyle pytań z mojej strony, jeszcze będę pisał w najbliższym czasie, chce wyrobić się z nim do polowy bieżącego miesiąca i mam nadzieje ze dam rade

PS. nie jest to mój 1 indoor

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1, bedzie ale jak zachowasz z 20cm, odstepu to zminimalizujesz skutki...
2. saryczy ale nie wiem czy to schłodzisz
3.Siatka to juz mały pikus jak reszta podrosnie i zaczniesz lst to bedziesz wiedzial...
4. Kazde auto da Ci fajny plon chyba ze cos spierdolisz...
5.doniczki najlatwiej rob z kartonu po sokach bo on sie nie rozpadnie i łacz te czesci zszywaczem

a wogole to nobowskie pytania zadajesz jakby to byla Twoja pierwsza uprawa... A ten temat ma byc pomocny przy budowie a nie jakis rysunkowy bl;og se prowadzisz... zdjecia szafki, czesci i jedziesz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+