Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Można zmienic system został tylkko rok


bong

Recommended Posts

Głosowałem na JKM , ale widzę że z takim elektoratem nie ma on żadnych szans. Sorry , jeśli chcesz kogoś przekonać -> Nie tędy droga!

"Na wyborach można było by pokazać siłę palaczy i zwolenników MJ." ? Zobaczysz inną siłę na wyborach.

I Korwin nie chce legalizacji TYLKO MJ , ukisiłeś ten tekst tak jakby cały wip na spotkaniach jarał skręty.

Skoro chciałeś założyć kolejny temat o Korwinie , warto byłoby jednak lepiej się do tego przygotować.

Na Korwina WiP i wszystko co związane z moją wolnością osobistą głosował będę zawsze.

pozdrawiam

Ja także głosowałem na JKM tylko dla tego że w końcu chcę żyć w wolnym państwie a jak narazie mamy państwo policyjne ale to niemiał być post polityczny to chodzi o to że tworzone są manifestacje i inne a czy naprawde wszyscy chcą zmian czy wolą być ( trzymani za pysk)

mieć jakiegoś wodza co im mówi co im wolno co nie a godząc sie na złe prawo jesteśmy jemu winni z danych wynika że ponad 1 mln osób przyznaje się do palenia MJ ciekaw jestem co by było gdyby karzdy wzioł 1 paczuszke i w wytyczonym czasie jednogłośnie stawił się w swoim komisariacie państwo by na palących musiało wydać więcej niż na budowe dróg może to jest sposób na pokazanie kiepskim politykom że nie karzdy zakaz jest dobry a tak dzięki takim ustawom mamy sitajskie dopalacze i coraz mniej zioła dobrej jakości na ulicach a niekarzdy ma możliwość bezpiecznie chodować przez komunistycznych wscipskich sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+