Jump to content
thc-thc

centrummarihuany

Rak twarzy


ArturAkro

Recommended Posts

no wiesz raka to raczej tym nie wyleczysz... mj jest stosowana jako środek przeciwbólowy...

Patrz filmy wyżej szczególnie wypowiedzi Dr. Roberta Melamedi, MJ to nie tylko środek przeciwbólowy w medycynie naturalnej były stosowne przez tysiąclecia na wiele dolegliwości, no min. poparto dowodami, że przyczynia się ona do hamowania nowotworów, a nawet ich zmniejszania się.

2 filmiku koleś świetnie wspomina o jeszcze paru kwestiach min. jak to by legalność tej rośliny zdziesiątkowała by przemysł farmaceutyczny ponieważ 1/3 specyfików można by było dzięki niej wyeliminować. Ta roślina ma potężny potencjał i jej legalność oraz poważne potraktowanie jako produkt mogła by wiele dobrego namieszać w tym świecie także w kwestiach zdrowia ludzkiego.

I nie jest to jedyne znane nieoficjalne lekarstwo mogące skutecznie mierzyć się z rakiem, są jeszcze inne metody jak terapia gersona, czy kuracja za pomocą witaminy B17. Natomiast alternatywą od farmacji jest chemioterapia której skuteczność można porównać do gry w totolotka.

Link to comment
Share on other sites

Terapia Gersona to świetna sprawa :) Do tego dochodzi kwestia że we własnym organizmie mamy potężny rezerwuar żyjątek odżywiających się przetrawionym przez nas pożywieniem (które każdy oprócz anorektyczek spożywa w nadmiarze). Lepiej zapobiegać niż leczyć ale nie zawsze się da. W każdym razie buszek + zdrowe jedzenie to naprawdę świetna sprawa, zrezygnujcie ze śmieciowego żarcia, cukru i mięsa a poczujecie różnice

Link to comment
Share on other sites

no tu już wkraczamy w kwestie odżywiania, a faktem jest że ma ono kolosalne znacznie dla naszego zdrowia, a nieprawidłowe odżywianie się jest przyczyną wielu dzisiejszych chorób cywilizacyjnych.

Powodem wielu chorób jest po prostu niedobór i nagromadzona toksyczność w organizmie.

Ja zmieniłem swoją dietę głównie z jednego powodu aby wyeliminować z życia stany apatyczne, często jak się wstawało rano to był muł, nic się nie chce i brak siły, a teraz rewelka, dobrze się czuje i nie muszę korzystać z takich wspomagaczy jak kawa, herbata, yerba czy jakieś energetyki.

To o czym Jabolak mówi jest przedstawione w tym filmie

Jedzenie ma Znaczenie : http://zakazaneowoce.pl/index.php?id=1023#rec1023

także polecam, być może informacje w nim zawarte wpłyną korzystnie na codzienne życia wielu osób :zbakany:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+