Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Ganja dla cukrzyka


Jask

Recommended Posts

Witam was Ganja palacze :zmiazdzony: . Czytałem na necie o działaniu MJ i wyczytałem że obniża poziom cukru we krwi w skutek czego załącza się tzw. gastrofaza. I mam do was pytanie czy mojemu dziadkowi MJ by pomogła w obniżeniu, uregulowaniu poziomu cukru we krwi dodam że mój dziadek jest cukrzykiem i był po paraliżu lewej lub prawej części ciała (nie pamiętam dokładnie). Pozdro :wodna:

Link to comment
Share on other sites

waldi a wiesz na czym polega cukrzyca i dlaczego chorzy na nią przyjmują różnego typu insuliny? Po paleniu spada cukier, czyli efekt podobny do podania insuliny. Joint w sytuacjach kryzysowych (czytaj brak insuliny) może pomóc.

Link to comment
Share on other sites

To akurat nie jest żaden powód do legalizacji, jedynie miły bonus:P Palenie może w ten sposób pomóc zarówno osobom chcącym się odchudzać (poprzez obniżenie cukru), jak i osobą chcącym nabrać masy (poprzez poprawe apetytu). Obniżenie cukru dziadkowi nie zaszkodzi jeśli nie będzie przesady. Lepiej mieć nieco za niski cukier niż za wysoki. Jedyne co może być niebezpieczne dla dziadka to to że mógłby dostać mega gastrofazy i zjeść tyle że cukier by mu skoczył do ponad 300 jednostek a wtedy mogla by być kapa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+